02.05.21

Workshops

E-töötubades antakse Sulle praktilisi harjutusi ja peetakse arutelusid. Need kestavad keskeltläbi 90 minutit ning seal tuleb aktiivselt kaasa lüüa: e-töötoas saad analüüsida oma tugevusi ja oskusi, teadmisi õppimisvõimalustest, muutuvast töömaailmast ning infot, mida silmas pidada kandideerimisvestlusel. 

Samuti jagatakse praktilisi näpunäiteid, kuidas internetist kiirelt usaldusväärset infot leida ning kuidas koostada kooli või tööle kandideerimise dokumente. E-töötubade lisandväärtus on grupiliikmed – nende lood ning kogemused.

Kõiki töötube viime läbi Microsoft Teams keskkonnas ning liitumine on mugav ning lihtne. Töötubadeks osalemiseks tuleb Sul registreeruda ning liitumiseks saadame Sulle veebilingi e-posti teel. Kõik pakutavad töötoad on mõeldud kõigile soovijatele ning on tasuta!

Töötubadel, mille taga on nupp „Registreeru“ on  osalejate arv piiratud ning sinna tuleb eelnevalt registreeruda. Registreerumine sulgub 10 minutit enne töötoa algust. Töötubades, millel on taga nupp „Liitu loenguga“ osalejate piirangut ei ole ning sinna saad minna isegi siis, kui see on juba alanud.

Kohtumiseni töötoas!

30k

0

SHARE

-1 Days to Go
Opening on 02.05.21

Summer work 2021 is not active right now and the content of this stand is hidden.

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
WE RECOMMEND WE RECOMMEND