Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid e-karjääriteenusena ning kasutame selleks Microsoft Teams keskkonda. E-karjääriteenus võimaldab Sul saada karjäärialast infot ja nõustamist kodust lahkumata. Sul on võimalus ise valida, kus sa nõustamise ajal viibid, säästes seeläbi oma aega. Oluline on vaid nutiseadme ning internetiühenduse olemasolu. 

Kui oled avaldanud soovi karjääriteenusel osalemiseks, saadame Sulle veebilingi, mille kaudu saad teenusega lihtsalt ja turvaliselt liituda. 

Kui soovid rohkem teada karjääriteenustest ka peale Suveks Tööle messi, siis külasta meie kodulehte www.minukarjäär.ee

Unista julgelt, tegutse targalt!

Featured Exhibitors

Tee karjääriteemalisi teste ning mängi

Oleme koostanud Sinu jaoks erinevad teste, mida saaksid teha, et avastada midagi uut enda jaoks. Samuti on siin peidus ka põnev põgenemismäng, mille läbimiseks vajad teadmisi karjäärimaailmast!

Pea meeles, et testid on eelkõige meelelahutuslikku laadi ning testi tulemus ei ütle ära, milline inimene Sa oled või milliseid karjäärivalikuid peaksid tegema. Kui soovid täpsemalt teada saada, milline võiks...

Enter
Vaata karjääriteemalisi videoid

Oleme kogunud Sinu jaoks erinevad videosid, mida saaksid vaadata, et avastada midagi uut enda jaoks. Videotes näiteks räägime, kes on multitalent, kuidas olla konkurentsivõimeline tööturul ja palju muud. Head vaatamist!

Enter

Content Articles

Kuidas saame Sind toetada karjäärivalikutel?

Sul on võimalus osaleda Suveks tööle messil  karjäärinõustamisel, töövestluse või kooli kandideerimisvestluse simulatsioonil ning töötubades. Mis need on? 

Karjäärinõustaja toetab Sind enda tundmaõppimisel, isiksuseomaduste ja võimete läbiarutamisel ja karjääri kujundamise plaanide tegemisel. 

Töö- või koolivestluse simulatsioonil saad läbi harjutada kandideerimisvestlust, mille järel on Sul võimalus analüüsida, mis on sinu tugevused ja arengukohad. Karjäärispetsialist jagab Sinuga oma tähelepanekuid, mis aitaksid Sul minna järgmisele vestlusele enesekindlamalt. Loe ka allpool artiklit, kus Anette jagab oma kogemust simulatsioonil osalemisest. 

Töötubades käsitleme erinevaid karjääriteemasid. Sa saad kaasa räägida, arutleda ning lahkud töötoast uute teadmiste ja oskustega, et olla edukas tööturul ning oma karjääritee kujundamisel.

More Expo showcases

WE RECOMMEND WE RECOMMEND