Hea noor! Kui oled veel alaealine, siis leiad endale sobivad tööpakkumised, töövarjutamise, vabatahtliku töö ja praktikavõimalused siit saalist/lehelt. Kõik tööandjad, kes on valmis alaealistele midagi Suveks tööle virtuaalmessil pakkuma, on siia kokku koondatud, et sul oleks lihtsam kõiki endale sobivaid võimalusi vaadata.

Tööelu.ee portaalist leiad lisainfot alaealisena töötamise kohta

Exhibitors

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND