Conference program

Live translation

Sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo avasõnad

 
Sotsiaalkaitseministri Signe Riisalo sissejuhatavad sõnad veebikonverentsile "Tahan olla hooliv isa".
Sõnad, mis juhtavad sisse niivõrd olulise teema, tasuvad eraldi kuulamist.

Antti Alen - Miessakit RY, Soome [Eesti keeles]

Isade kaasamine eesti keeles. Kuidas rääkida vägivalda kasutanud inimesega vägivallast? Kuidas vähendada vastupanu ja suurendada koostööd? Ettekande teeb Antti Alén - Miessakit RY, Soome. Antti töötab organisatsioonis tegevjuhina.

Miessakit on valitsusväline ekspertorganisatsioon, mis on loodud meeste vaimse, psühholoogilise ja sotsiaalse kasvu toetamiseks. Organisatsioon pakub meestele tugiteenuseid ja edendab vägivallavaba pereelu.

Joonas Kekkonen - Miessakit RY, Soome [Eesti keeles]

Isade kaasamine eesti keeles. Kuidas rääkida vägivalda kasutanud inimesega vägivallast? Kuidas vähendada vastupanu ja suurendada koostööd? Ettekande teeb Joonas Kekkonen -  Miessakit RY, Soome.  Joonas on Miessakit RY arendus- ja koolitusjuht.

Miessakit on valitsusväline ekspertorganisatsioon, mis on loodud meeste vaimse, psühholoogilise ja sotsiaalse kasvu toetamiseks. Organisatsioon pakub meestele tugiteenuseid ja edendab vägivallavaba pereelu.

Dermot Brady - Kingstoni ja St. George'i ülikooli sotsiaaltöö vanemlektor Londonis

Hoolivad isad eesti keeles. Väärkohtleva käitumise ja muutuste võimalikkus.
 
Ettekande tegi Dermot Brady, programmi „Hoolivad isad“ koolitajate koolitaja ja Kingstoni ja St. George'i ülikooli sotsiaaltöö vanemlektor Londonis , Ühendkuningriik.

Sigrid Petoffer - MTÜ VAITER

Lapsekeskne vanemlus vs vanemakeskne vanemlus. Kuidas toetab programm „Hoolivad isad: turvalisem elu lastele“ lapse ja isa suhet? Milliseid tulemusi on saavutatud aastatel 2019-2021 Eestis.

Ettekande teeb Sigrid Petoffer, MTÜ VAITER. Sigrid on ema ja vanaema. Talle on oluline, et kõik lapsed tunneksid ennast turvaliselt ja ta usub, et selleks tuleb igal võimalikul moel toetada vanemaid.

MTÜ arendab ja juurutab Eestis programme, mis on suunatud vägivalla ennetamisele ja tõkestamisele ning pakub täiskasvanutele, peredele ja spetsialistidele teenuseid ja koolitusi.

Ühe isa lugu

Ühe isa lugu

More Expo showcases

Советуем
Советуем Советуем