Menu
 
Notifications
Stand : C-20

OÜ Malmerk Klaasium on Malmerk Kontserni ettevõte, mille põhitegevusaladeks on

  • rõdu- ja terrassiklaaside,
  • rõdupiirete,
  • varikatuste,
  • talveaedade,
  • suitsunurkade valmistamine ja paigaldamine.

 

Firma loodi AS Malmerk Fassaadid rõdutoodete osakonna baasil 1. veebruaril 2013.a. Ettevõtte meeskond on kontsernis tegutsenud omal alal alates 1997. aastast.

Endise rõduosakonna tööde mahud on aastate jooksul järjekindlalt kasvanud ning lisaks Eesti turule on toodangut olulisel määral müüdud ka Lätti, Leetu, Rootsi, Norra ja Soome.

2012. aasta lõpus valmis ettevõtte oma rõdu- ja terrassiklaaside süsteem. Uus süsteem baseerub ettevõtte inseneride poolt välja töötatud profiilidel ja plastosadel ning on edukalt läbinud Soomes VTT turvalisustestid ja süsteemil on ka CE-märgistuse sertifikaat. 2016. aastal tõime turule ka oma klaas-alumiinium rõdupiirde ja varbpiirde.

OÜ Malmerk Klaasiumi tooted on projekteeritud ja valmistatud pikaajalise kogemusega spetsialistide poolt ning koosnevad kõrgelt tunnustatud tootjate materjalidest. Ladusa tootmise ja õppinud paigaldajate koostöös tagatakse klientidele kõrgekvaliteetne ja konkurentsivõimelise hinnaga toode. Suur kogemustepagas, kiirelt laiendatavad tootmisressursid, kindel tarnijate võrgustik, tugevatel alustel finantsvõimekus ja ISO 9001:2008 juhtimissüsteemi kohaselt toimimine lubab meil vastu võtta ja teostada tellimusi eraisikutest suurte kinnisvara arendusprojektideni.

Views count
2 762
 

More information

 

Contact

WE RECOMMEND WE RECOMMEND