YIT Eesti AS

YIT Eestil on pikk ajalugu hoonete ja infrarajatiste ehitamise osas. Oleme ligi 30 aastat arendanud ja ehitanud terviklikke elamupiirkondi, kortereid ja ärihooneid, rajanud keerulisi infrastruktuurirajatisi ning teostanud asfalteerimistöid. Parima kvaliteedi tagamiseks projekteerime, ehitame ja müüme korterid ja äripinnad ise. Hoonete ehitamise ja infrastruktuuride rajamise suurettevõttena oleme tugevad.

Igapäevatöös tegeleb YIT Eesti

  • elamuarenduse
  • büroohoonete
  • terviklike piirkondade
  • tehaste
  • koolide
  • teede
  • sildade
  • raudtee
  • sadamate ja muude rajatiste ehitamisega

Lisaks toodab YIT Eesti asfaltbetooni ja teostab lõhketöid.

YIT usub innovaatilisse ja jätkusuutlikusse tulevikku. Noored toovad meie meeskonda uusi teadmisi, värsket maailmavaadet ja teistmoodi lahendusi. Meie tooted on kõrge kvaliteediga. Selle tulemuse loovad värskete teadmistega noored ja kogemustega spetsialisti üheskoos.

Meie põhiväärtuseks on koostöö ning seda ka tudengite ja õppejõududega. Meie soov on, et see oleks vastastikune – õppejõud toetavad meie meeskonna arendamist läbi erialase täiendõppe ning meie toetame tudengite õppetegevust ülikoolis läbi praktiliste väljundite.

Praktika teostamise kõrghooaeg on ikka kevad-suvel. Samas südikamad tudengid jätkavad töötamist ka peale praktikat, kui õpingute maht ja ajaplaan seda võimaldavad. Aegajalt liitub meiega ka neid, kes alustavad praktikat hoopis teistel eesmärkidel, näiteks soovivad teha elus kannapöörde ja valdkonda vahetada. Oleme rõõmsad iga meeskonnaliikme üle. Praegu on hea aeg kandideerimisavalduse esitamiseks, sest hetkel on valikuvõimalusi rohkem, kui suve alguses. Praktikakohtadega saab tutvuda veebis aadressil https://www.yit.ee/praktika

Hea tudeng, kui sa veel ei tea, mis sulle sobib ja meeldib, siis pakume sulle võimalust tulla meie juurde ka töövarjuks! Nii saad uurida ja vaadata, kas huvipakkuv valdkond ja töö sulle üldse meeldib! Töövarjuks on võimalik tulla päevaks, nädalaks või ka pikemaks perioodiks! Tööle, praktikale või töövarjuks kandideerimiseks saada CV aadressile cv@yit.ee.

25k

0

SHARE

More Expo showcases

Conference Day 14th Oct

BuildIT 2020 is happening for the 7th time and is a yearly international event which involves conference and competition days.

The topic for conference day is “Future of the city'' focusing on topics like transportation, construction and sustainability of the environment.

Lecturers are successful entrepreneurs, scientists, engineers and public figures sharing their experience, knowledge and innovative future...

Enter
Competition Day 15th Oct

Competitions will be held for people to test their knowledge and participate in various workshops and competitions.

The competitions are open for everyone! Each competition requires different skills and a whole new mindset. There are no age restrictions.

Registration for participation in the competitions is MANDATORY! The rules and registration will be open soon. For more information follow our Facebook page

Enter
Backers

Our biggest asset is our backers. Without them BuildIT 2020 could not happen and you wouldn't be able to participate. We would like to thank everyone who is participating or helping in any other way. Thank you - our biggest supporter - that you're with us again this year. Some of our backers have interesting stories and offerings so go check them out.

Enter
WE RECOMMEND WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.