menu
Platvorm Teie online ja
on-site ürituste korraldamiseks
Online Expo

OnlineExpo platvorm

OnlineExpo platvorm lahendab probleeme mis on seotud on-site ja online ürituste korraldamisega. OnlineExpo on korraldjatele mugav ja võimalusterohke ning osalejatele kaasahaarav. OnlineExpo kõrvaldab olulised geograafiliste vahemaadega seotud ja isiklikest ajapuudusest tingitud takistused. 

Messid, koolitused ja seminarid, kliendipäevad jne toimuvad nüüd üha enam internetis või hübriidses formaadis.

Juhtkond

Margus Tamm
CEO

margus.tamm@onlineexpo.com

Margus on OnlineExpo looja, tegevjuht ja edasiviiv jõud - osav mees tuhande töö jaoks. Öeldakse, et kes armastab oma tööd, on õnnelik. Töö on Marguse nii hobi, eneseteostus kui ka elustiil - kõik ühekorraga koos.

Anastasiya Stroganova
CGO

anastasiya.stroganova@onlineexpo.com

OnlineExpo on rahvusvaheline ekspertide meeskond - meie spetsialistid asuvad üle kogu maailma. Mul on hea meel juhtida meie tütarettevõtteid, viia neid kokku ja tutvustada meie toodet inimestele üle kogu maailma!

Ivan Gretsky
CTO

ivan.gretsky@onlineexpo.com

OnlineExpo on keeruline IT tehniline projekt, mis nõuab täielikku süvenemist ja palju tööd. Iga edukalt täidetud ülesanne toob aga rõõmu ja moraalset rahulolu. Ma olen kindel, et me teeme head tööd ja oleme edukad!

Julia Tjurina
CFO

julia.tjurina@onlineexpo.com

Juliale meeldivad numbrid. Eriti meeldivad Juliale suured numbrid activa poolel. Korras numbrimaagia on iga ettevõtte, eriti Start-Upi vundament ja alus. Julia hoiab OnlineExpo numbrid alati korras.

Mikhail Alasheev
CMO

mihail.alasheev@onlineexpo.com

Internet annab meile tohutuid võimalusi - miljonid inimesed näevad meie töö tulemusi.
Kuid see on ka suur vastutus - meie töö tulemused on nähtavad kõigile üle maailma paljudes erinevates keeltes.

Müügiosakond

Vadim Firsa
Projektijuht

vadim.firsa@onlineexpo.com

Minu aktiivne elustiil, analüütiline meel ja elav kujutlusvõime aitavad mul teha oma tööd kiiresti, täpselt ja loovalt.

Anna Tsay
Projektijuht

anna.tsay@onlineexpo.com

Usun, et igale probleemile on lahendus.
Seda võib leida üksi või koos usaldusväärse meeskonnaga.
Peamine on mitte alla anda.

Akylai Ergeshbaeva
Projektijuht

akylai.ergeshbaeva@onlineexpo.com

Uued projektid avavad alati uusi vaatenurki ja piire ning aitavad kujundada edukat isiksust.

Nikita Artjuhhov
Projektijuht

nikita.artjuhhov@onlineexpo.com

Enne OnlineExpos töötamist ei olnud ma näituste ja konverentsidega väga hästi kursis, kuid see kõik muutus, kui ma istusin arvuti taha ja hakkasin müüma. Ürituste valdkond avas mulle uue külje. Meie meeskond on väga sõbralik ja abivalmis.

Klienditoe osakond

Mari-Liis Aron
Klienditoe juhataja

mariliis.aron@onlineexpo.com

Mari-Liis armastab oma tööd! Mari-Liis on OnlineExpo meeskonnas päris algusest peale ja on näinud ettevõtte arengut. Mari-Liis on väga uhke selle üle, milliseks OnlineExpo on muutunud ja annab alati endast parima, et aidata kliente platvormi kasutamisel.

Peeter Paju
Klienditugi

peeter.paju@onlineexpo.com

OnlineExpo loob uudset lähenemist traditsioonilises ürituskorralduse sektoris. Peeter aitab klientidel kõike tehniliselt korras hoida ja seadistada, luua ja hallata klientide ürituste või osalemisega seotud lehekülgi.

Võta meiega ühendust!

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu