Izvēlne

Paziņojumi

Columbus Eesti AS: Algas konsultants

Darba devējs:
Reģions:
Tallinn
Darba apraksts:

Ja jūs interesē, cik ātri digitalizācija var radīt milzīgas pārmaiņas, pievienojieties mums kā algu konsultants un palīdziet mūsu klientiem radīt jaunu digitālo realitāti.

Darba prasības:

Jūs esat ideāls kandidāts, ja:

  • Jums ir interese un pārliecība par IT un digitalizāciju.
  • Jums ir ļoti labs priekšstats par grāmatveža vai algu uzskaites darbinieka darbu un saprotat šīs jomas rūpes (un priekus).
  • Jūsu izglītība un inteliģentas komunikācijas prasmes ļauj droši piedalīties diskusijās par programmatūras produktiem un risinājumiem.
  • Jūs esat vērtīgs komandas dalībnieks, ar kuru ir patīkami strādāt
  • Jums rūp galīgie rezultāti, bet jūs arī zināt spēles vērtību il
Darba priekšrocības:

Mēs saviem darbiniekiem piedāvājam:

  • Sporta atbalstu
  • 2 apmācību kursi gadā pēc jūsu izvēles
  • Garīgās veselības atbalsta pakete
  • 35 dienas atvaļinājuma gadā
Alga:
2500 bruto
Darba ilgums:

Līgums uz nenoteiktu laiku

Darba laiks:
Full time
Beigu datums:
19.07.2023
Papildu kontaktinformācija:

Vairāk informācijas:

Kristi Leppik
kristi.leppik@columbusglobal.com

Iesniedziet savu CV

Organizatora kontakti

Pärnu mnt 105, Tallinn, Estonia

MĒS IESAKA MĒS IESAKA