Views count
40 157
Pärnu mnt. 160F Tallinn, Estonia 11317

Kaubandus

Põrandate vajumine on jaekaupluste ja teiste ärihoonete puhul suureks probleemiks. Hoone sulgemisest, saamatajäänud tulust ja müügi katkemisest tulenevad kulud on sageli suuremad kui remondi enda maksumus. URETEK’i erialaks on kiire pinnaseparandus ja alusplaatide tõstmine, mille käigus äriettevõtted saavad tavaliselt oma tegevusi ja klienditeenindust jätkata. URETEK’i meeskond eraldab ühe ala korraga ja tegeleb selle alaga, nii et ülejäänud pinnal saab kaubandustegevus tavalisel viisil jätkuda.

Kaevetöid pole vaja ning remont saab tehtud päevadega, mitte nädalate või kuudega.

Vaata lisaks!

Tööstus (laod ning tööstushooned)

Tehaste ja ladude põrandad, seinad ja masinavundamendid saab kiiresti, kulusäästlikult ja ilma klienti kuigivõrd häirimata stabiliseerida ja uuesti loodida.

Tööde ajal saab klient oma tegevust jätkata, korraga töödeldakse vaid ühte ala ja vajadusel tehakse töid öösel. Laovarusid, riiuleid ega masinaid pole vaja mujale tõsta. Komistamise ohtu ei ole ning kahveltõstukid saavad ohutult liikuda, masinad aga saavad kohe edasi töötada, kui pinnasetöötlus on lõppenud.Ureteki meetoditega ei kaasne kaevetöid.

Tühimikud täidetakse ning lompide kogunemise kohad ja alusplaatide liikumine kaovad.

Raskete masinate alused on kõige parem töödelda pärast masinate paigaldamist, et nende raskus pinnase tihendamisele maksimaalselt kaasa aitaks.

Vaata lisaks!

VI REKOMMENDERAR VI REKOMMENDERAR

Vår kundtjänst svarar gärna på dina frågor!

För att kontakta oss väljer du en av ikonerna ovan eller lämna ett snabbt meddelande på Facebook med hjälp av knappen nedan.