Telli Toit

Liitu meie tiimiga!

Meile on tähtis, et meie töötajad on positiivsed, rõõmsad ja õnnelikud! Pakume töötajatele igakülgset personaalset tuge. Töötajatega suhtlemisel peame oluliseks ausust ja otsekohesust ehk avatud suhtlemist. See on meie jaoks oluline kuna tõstab töötamise efektiivsust ja aitab kaasa info igakülgsele liikumisele. Anname töötajatele tellimuste teenindamiseks kasutada tööauto, tööriided ja kõik vajalikud töövahendid.

www.tellitoit.ee – suurim ja populaarseim toidu tellimise veebileht Eestis. Tellitoit annab tööd Tallinnas, Tartus ja Pärnus ligi 100 inimesele.

Meie eesmärk on koos SINUGA pakkuda mugavat toidu kohale toomist ja parimat klienditeenindust!

töövari

Hea noor, tule töövarjupäevale ja vaata, milline on ühe toidukulleri argipäev (Pärnus ja Tartus)! Peaksid olema täisealine ning omama B-kategooria juhilube vähemalt 6-kuud :)
Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust anneli@tellitoit.ee

2k

0

ПОДЕЛИТЬСЯ

Разделы выставки

Планирование карьеры

Кажется, что при выборе карьеры находишься на распутье? Поддержим тебя, чтобы ты смог сделать осознанный выбор.  Пользование услугами по карьере Эстонской Кассы по безработице неограничено, и они бесплатны для всех. 

Услуги по...

Смотреть
Pаботодателеи

Уважаемый молодой соискатель работы!

В зале работодателей можно познакомиться со всеми работодателями, предлагающими молодым людям возможности работать. Если ты несовершеннолетний, то внимательно посмотри, подходит ли тебе...

Смотреть

Pекомендуем

Мы готовы ответить на ваши вопросы!

Выберите один из значков сверху или оставьте нам быстрое сообщение Facebook, используя кнопку ниже.