Sangaste Rukki Maja

Paik, kus hoitakse au sees Eesti rahvusvilja rukist!

Sangaste Rukki Maja on väikeettevõte, kes hoiab oma töötajaid. Meilt leiad endale meeldiva ja toetava kollektiivi. 
Öeldakse, et tasuta lõunaid ei ole olemas, aga meie puhul ei vasta see tõele. Pakume oma  töötajatele  tööpäeval tasuta toitlustust.
Lisaks veel erinevaid hüvesid:

  • paindlikku töögraafikut(nii osalise kui täistööajaga)
  • ühisüritusi:
  • maitseelamusi:
  • ettevõtte soodustusi:
  • arenguvõimalusi.
  • heade töötulemuste korral ka tulemuspalk

Meie ettevõttes hinnatakse positiivse suhtumisega ja hakkajaid inimesi. Oleme oma töötajatele alati olemas ning aitame nõu ja jõuga. Me oleme paindlikud ning probleemide puhul leiame alati kõiki osapooli rahuldava lahenduse.
Üheskoos töötame selle nimel, et meie kliendid saaksid meeldiva kogemuse külastades Sangaste Rukki Maja!
 

Tule liitu meie kollektiiviga!
 

1k

0

ПОДЕЛИТЬСЯ

Sangaste Rukki Majast lähemalt

Sangaste Rukki Maja on vöikeettevõte, kes tegeleb toitlustuse ja majutusega.  Rukki Maja on, nagu ka nimest võib välja lugeda, keskendunud rukkile. Meie maja on rukki teemalise interjööriga ning meie missiooniks on näidata külalistele, kuivõrd mitmekülgne on Eesti rahvusvili rukis. Menüüs on traditsioonilisi kui ka täiesti uudseid rukkimaitseid – rukkikarask, kamajook keefiriga, sibulapirukas, rukkipaneeringus liha ja palju muud maitsvat. KIndlasti saavad söönuks ka need, kellele rukis toidus ei sobi.  Külalisetemajas on 12 tuba ning iga tuba on pühendatud  Sangastest pärit tuntud inimesele, nt A. Gailit, A.  Velner, A. Viisimaa ning tubades on nende kohta tutvustav infotahvel.
Töötades Sangaste Rukki Majas, oled valinud töö, kus kõige olulisem on pakkuda sõbralikku ja klientide jaoks paindlikku teenindust. Klientide aktiivne teenindamine ja töötajate positiivne suhtumine on meie edu alus meie toredas kollektiivis.
 

Разделы выставки

Планирование карьеры

Кажется, что при выборе карьеры находишься на распутье? Поддержим тебя, чтобы ты смог сделать осознанный выбор.  Пользование услугами по карьере Эстонской Кассы по безработице неограничено, и они бесплатны для всех. 

Услуги по...

Смотреть
Pаботодателеи

Уважаемый молодой соискатель работы!

В зале работодателей можно познакомиться со всеми работодателями, предлагающими молодым людям возможности работать. Если ты несовершеннолетний, то внимательно посмотри, подходит ли тебе...

Смотреть

Pекомендуем

Мы готовы ответить на ваши вопросы!

Выберите один из значков сверху