SA Eesti Kaevandusmuuseum

Elu sügavaim elamus

Kaevandusmuuseum on asutus, mis pakub ainulaadset võimalust aktiivseks suhtlemiseks erinevate inimestega. Pakume nostalgiat ja viime ajarännakule nii töötajad kui kliendid. Meil on võimalik töötada nii maa peal kui maa all. Põnevust ja seiklusi jagub igaks päevaks.

Eesti sügavamas muuseumis töötab palju endiseid kaevureid, kuid neid mahub meile juurde, sest hea jutuga töömees vormib publikule väikese maa-aluse käigu suureks kaevanduseks ja sügavaks elamuseks.

Omalt poolt pakume head kollektiivi, kohapeal väljaõpet, giidi koolitusi, seikluslikke ühisüritusi koostööpartneritega. 

Allmaamuuseum on kindlasti kõige põnev osa muuseumist, mille moodustavad endised kaevanduskäigud kogupikkusega üks kilomeeter. Seikluslikke tegevusi pakub muuseum nii peredele kui seltskondadele nii maa peal kui maa all, nii mäe otsas kui vee peal. Pakume lisaks muuseumile hosteli majutust, sauna võimalust, maitsvat toitlustamist ja koostööpartnerite seiklusi aherainemägedes, ronimisvõimalusi tornis ja safarit karjääris. 

Tule töövarjutada  Töövarju päeval meie töötajaid! Sul on võimalik tutvuda muuseumi töötajate tööga:

1) juhataja
2) haldusjuht
3) vanemadministraator
4) klienditeenindaja (kohvik)
5) kokk (kohvik)
6) giid 

Kui soovid rohkem infot töövarju võimaluste kohta, siis kirjuta meile etti.kagarov@kaevandusmuuseum.ee

1k

0

ПОДЕЛИТЬСЯ

Разделы выставки

Планирование карьеры

Кажется, что при выборе карьеры находишься на распутье? Поддержим тебя, чтобы ты смог сделать осознанный выбор.  Пользование услугами по карьере Эстонской Кассы по безработице неограничено, и они бесплатны для всех. 

Услуги по...

Смотреть
Pаботодателеи

Уважаемый молодой соискатель работы!

В зале работодателей можно познакомиться со всеми работодателями, предлагающими молодым людям возможности работать. Если ты несовершеннолетний, то внимательно посмотри, подходит ли тебе...

Смотреть

Pекомендуем

Мы готовы ответить на ваши вопросы!

Выберите один из значков сверху