Karjääristuudio

Võta sõna, osale, ole nähtav


Oleme rõõmsameelsed, pealehakkajad, toetavad! Väärtustame meeskonda, julgelt jagatud ideid ja professionaalsust kõigis igapäevastes tegemistes. Kui soovid rakendada oma parimad küljed ning panustada täie hingega töömaailma paremaks muutmisse, siis anna meile endast märku. Ehk oled just sina järgmine särav täht meie meeskonnas!

praktika
Huvitud põnevast videomaailmast? Tule töövarjuks või praktikale! Anna oma töövarjutamise soovist teada e-mailile kersti@karjaaristuudio.ee

899

0

ПОДЕЛИТЬСЯ

Karjääristuudiost lähemalt

Karjääristuudio on videoproduktsiooni ettevõtte, mille põhifookus on tööandja kommunikatsioonil, karjääril, värbamisel ning noori ja haridust puudutavatel teemadel. Oleme videopartneriks erinevatele era- ja avaliku sektori osapooltele vastavas kommunikatsioonis, pakkudes nii tehnilist teostust kui ka sisulist ülesehitust ehk loomeprotsessis kaasamõtlemist. 

Video on selline põnev maailm, kus võimalusi on pea lõputult - täna teeme nii erinevat laadi videotutvustusi, podcaste, veebinare kui ka otseülekandeid. Võimalus salvestada nii stuudios kohapeal kui ka väljaspool, soovitud võttepaigas. 
 

Meie tegemised videopildis

Разделы выставки

Планирование карьеры

Кажется, что при выборе карьеры находишься на распутье? Поддержим тебя, чтобы ты смог сделать осознанный выбор.  Пользование услугами по карьере Эстонской Кассы по безработице неограничено, и они бесплатны для всех. 

Услуги по...

Смотреть
Pаботодателеи

Уважаемый молодой соискатель работы!

В зале работодателей можно познакомиться со всеми работодателями, предлагающими молодым людям возможности работать. Если ты несовершеннолетний, то внимательно посмотри, подходит ли тебе...

Смотреть

Pекомендуем

Мы готовы ответить на ваши вопросы!

Выберите один из значков сверху или оставьте нам быстрое сообщение Facebook, используя кнопку ниже.