Home3

Meelelahutus Sinu soovidest lähtuvalt

Me ei tunnista rutiini ja pole kohanud igavust. Mugavustsooni langemine on sama võimatu nagu see, et bussijaamas laev peatub. Peale selle, et oleme maailma parimad töökaaslased, saame olla ka väga head sõbrad. See töö avab kohati silmad ja ühel hetkel oled sa nagu superkangelane filmis- me aitame inimesi, ka neid kes abi ei küsi.
Kui tihti sa tööl peitust, aliast või kaarte mängid? Me teeme seda iga päev ja töö ajast sest see käib asja juurde. 

Iga töötaja on meie pärl. Selleks, et olla toetatud, on meil vägevad energilised tiimijuhid, kes ei unusta midagi ning on koguaeg olemas. Meie poolt pakutavate töökohtadega ei saagi muudmoodi kui rahul olla. Me oleme üks suur pere ja seda tunnet igalpool ei tunne. 
 

736

0

ПОДЕЛИТЬСЯ

Home3-st lähemalt

Home3 on edukas teleteenuse pakkuja nii Eestis, Lätis kui Leedus. Meie ettevõte on ilmselt juba puudutanud sinu perekonda, sõrpru ja tuttavaid. 
Meie peamiseks fookuseks on leida uusi kliente ja tutvustada meie teenust ja meil on alati mõni hea kampaania varukast  võtta. 
Materjali, mille üle uhke olla on meil palju. Tv3 Grupp on tuntud nimi ja minu lemmik osa siin ettevõttes on see, et kohtume paljude Eesti tuntud inimestega. 
Meil on ühtlasi ka parim tööaeg ning nagu praegusel ajal kombeks, on võimalik meie tööd ka kodust lahkumata teha. 
 

Разделы выставки

Планирование карьеры

Кажется, что при выборе карьеры находишься на распутье? Поддержим тебя, чтобы ты смог сделать осознанный выбор.  Пользование услугами по карьере Эстонской Кассы по безработице неограничено, и они бесплатны для всех. 

Услуги по...

Смотреть
Pаботодателеи

Уважаемый молодой соискатель работы!

В зале работодателей можно познакомиться со всеми работодателями, предлагающими молодым людям возможности работать. Если ты несовершеннолетний, то внимательно посмотри, подходит ли тебе...

Смотреть

Pекомендуем

Мы готовы ответить на ваши вопросы!

Выберите один из значков сверху