Estonia Spa Hotels

Estonian way of wellness!

Kes soovib tulla suveks tööle peaaegu Pärnu randa? Palun väga, Estonia Spa Hotels pakub seda võimalust! Meie spaahotellid asuvad mõlemad ca 5 min jalutuskäigu kaugusel rannast ja 15 minuti kaugusel kesklinnast.
Kuid alati ootame enda sekka uusi toredaid inimesi, kelle silm läheb särama märksõnade hotell, spaa, saun, ilu, hea toit või aktiivne eluviis.
Estonia Spa Hotels´is on see võimalik!

12k

0

ПОДЕЛИТЬСЯ

Liitu Estonia SPA Hotels meeskonnaga

Meie töö eesmärk on muuta külalised rõõmsateks ja rahulolevateks. Veel olulisemad on meile oma inimesed, kes päevast päeva siin tööd teevad.

Meie inimesed teavad, kui on mure või on häid ideid, siis on nad alati oodatud sellest rääkima. Kui oled hea suhtleja, julge, empaatiline ja tõeline meeskonnamängija, siis ootame sind enda hulka.

Toetame sind kogu karjääri jooksul. Lisaks tööga rahulolule, saame pakkuda rikkalikku oma töötaja sooduspaketti.

Estonia Spa Hotels - meist lähemalt

Estonian Spa Hotels

Estonia Spa Hotelsi hallata on kaks erineva kontseptsiooniga spaahotelli. Ettevõttes töötab üle 200 töötaja. Meile meeldib tervislik eluviis, toetame seda oma töötajate seas ja kogukonnas.

Estonia Spa juured ulatuvad aastasse 1890, kui Pärnus avati esimene ravikuurorti hoone. Tänaseks on sanatooriumi mõiste on asendunud uue terminiga SPA – SanusPerAquam ehk tervis läbi vee.

Разделы выставки

Планирование карьеры

Кажется, что при выборе карьеры находишься на распутье? Поддержим тебя, чтобы ты смог сделать осознанный выбор.  Пользование услугами по карьере Эстонской Кассы по безработице неограничено, и они бесплатны для всех. 

Услуги по...

Смотреть
Pаботодателеи

Уважаемый молодой соискатель работы!

В зале работодателей можно познакомиться со всеми работодателями, предлагающими молодым людям возможности работать. Если ты несовершеннолетний, то внимательно посмотри, подходит ли тебе...

Смотреть

Pекомендуем

Мы готовы ответить на ваши вопросы!

Выберите один из значков сверху или оставьте нам быстрое сообщение Facebook, используя кнопку ниже.