Continuous Action MTÜ

World Full of Opportunities!

Continuous Action loob Sulle võimaluse saada uusi kogemusi osaledes meie rahvusvahelistes projektides. Loome erinevaid haridusprojekte ning toetame rahvusvahelist vabatahtlikku tööd üle-Euroopa.

Kas oled mõelnud kogeda midagi elumuutvat, teha vabatahtlikku tööd mõne unikaalse välisorganisatsiooni juures või kohalikult Eestis, õppida uusi kultuure ja laiendada oma tutvusringkonda? Meie võimalused on just Sulle!
Continuous Actioni toel on võimalus osaleda noortevahetustes, koolitustel & seminaridel ning teha vabatahtlikku tööd Eestis ja mõnes välisriigis. Kirjuta meile ja osale, sest maailm on täis võimalusi!

Erinevad vabatahtliku teenistuse võimalused

8k

0

ПОДЕЛИТЬСЯ

Continuous Action - värvikad kogemused ootavad sind!

Oleme uhked selle üle, et meie organisatsiooni kaudu on projektides osalenud nii paljud erineva valdkonna esindajad. Oma osalejatelt ootame huvi ja motivatsiooni projektide teema vastu, õpitahet uusi kogemusi saada ning valmisolekut värvikaid elamusi projektidest hiljem ka teistele jagada.

MTÜ Continuous Action eesmärk on elukestva õppe võimaldamine ja võrdsete võimaluste pakkumine erinevatele sihtgruppidele sõltumata soost, sotsiaalsest seisundist ja vanusest nii Eesti kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Organisatsioon on praktikabaasiks gümnasistidele Kogukonnapraktika raames tutvustamaks vabaühenduste tegevust ning üliõpilastele erialase praktika sooritamiseks.

Разделы выставки

Планирование карьеры

Кажется, что при выборе карьеры находишься на распутье? Поддержим тебя, чтобы ты смог сделать осознанный выбор.  Пользование услугами по карьере Эстонской Кассы по безработице неограничено, и они бесплатны для всех. 

Услуги по...

Смотреть
Pаботодателеи

Уважаемый молодой соискатель работы!

В зале работодателей можно познакомиться со всеми работодателями, предлагающими молодым людям возможности работать. Если ты несовершеннолетний, то внимательно посмотри, подходит ли тебе...

Смотреть

Pекомендуем

Мы готовы ответить на ваши вопросы!

Выберите один из значков сверху или оставьте нам быстрое сообщение Facebook, используя кнопку ниже.