Izvēlne

Paziņojumi

Columbus Eesti AS: Komandas vadītājs

Darba devējs:
Reģions:
Tallinn
Darba apraksts:

Komandas vadītāja uzdevums ir:

Vadīt un īstenot Columbus stratēģiju un ambīcijas.
Vadīt biznesa programmatūras ieviešanu Igaunijas uzņēmumos/klientos.
Būt labam komandas vadītājam, motivējot savus cilvēkus un vadot viņu attīstību.
Spēt saskatīt kopainu par to, kā informācijas sistēmas var palīdzēt klienta uzņēmumam augt un attīstīties.
Sasniegt komandas kā darbības vienības biznesa mērķus.
Nodrošināt, lai ar pakalpojumu saistītās juridiskās un finansiālās darbības tiktu veiktas savlaicīgi.
Būt proaktīvam un atvērtam, lai pārliecinoši piedalītos diskusijās par programmatūras produktiem un risinājumiem.
Būt sava laika veidošanas fanātiķim - ieraugot iespēju, neapstāties, kamēr neesat realizējis, ko vēlaties.
Strādāt patstāvīgi

Darba prasības:

Iepriekšēja pieredze komandas vadīšanā
Labas igauņu, angļu un krievu valodas zināšanas
Spēja tikt galā ar spiedienu, iniciatīva un orientācija uz mērķi

Darba priekšrocības:

Mēs saviem darbiniekiem piedāvājam:

  • Sporta atbalsts
  • 2 apmācību kursi gadā pēc jūsu izvēles
  • Garīgās veselības atbalsta pakete
  • 35 dienas atvaļinājuma gadā
Alga:
2200 €/neto
Darba ilgums:

Līgums uz nenoteiktu laiku

Darba laiks:
Full time
Beigu datums:
04.07.2023
Papildu kontaktinformācija:

Vairāk informācijas:

Kristi Leppik
kristi.leppik@columbusglobal.com

Iesniedziet savu CV

Organizatora kontakti

Pärnu mnt 105, Tallinn, Estonia

MĒS IESAKA MĒS IESAKA