/

Why Participate As an Exhibitor?

Messid on üks oluline osa firma turundusest ja kommunikatsioonist. Süvenev trend tootekonkurentsilt kommunikatsioonikonkurentsile tõstab oluliselt messi rolli ettevõtte lävimises ja infovahetuses.

Messile saabub külastajatena just teie ettevõttele sobiv sihtgrupp. Tavapäraselt on selle grupi tabamine jõukohane ainult suurematele ettevõtetele. Arusaamine, et parim turunduskanal on „sõbralt sõbrale“ info levimise viis on ammu oma aja ära elanud. Teie olemasolust ei tea keegi midagi seni, kui te ise oma tegemistest inimestele ei räägi või oma tooteid ja teenuseid ei tutuvsta. Samas on messidel osalemine kallis ning head tulemused ei ole kunagi garanteeritud ilma ettevõtte poolse aktiivsuspanuse.

Peamine põhjus, miks üks ettevõte messile läheb, on loomulikult klientide leidmine ja kontaktide loomine tulevasteks tehinguteks. Arusaadavalt peab iga turundustegevus lõpuks ühel või teisel viisil kajasutma ettevõtte kassavoogudes.

Uuringud on näidanud, et lõpptarbijale suunatud turunduse osana on messil käimine väga efektiivne tegevus. Samas oma ärile edasimüüjate leidmine ja partnervõrgustiku arendamine kontaktmesside abil olnud küllaltki vähetulus kuna otustamine ja võimalike toodete võrdlemine on kohmakas ja aeglane. Inimesed vajavad rohkem võrreldavat ja neutraalset infot äriliste otsiste tegemiseks kui messilt on võimalik saada. Selle probleemi lahendab aga osalemine online messidel.

1k

0

SHARE

More Expo showcases

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above.