Menu
 
Notifications
No notificaitons yet

Eesti on suurim puitmajade eksportija Euroopas. Eesti puitmajatootjad kokku ekspordivad ca 500 miljoni EUR väärtuses puitmaju, mis on rohkem kui tublid naabrid Läti, Leedu ja Poola kokku. 

Harmet on suurim moodulmajade tootja Eestis. 2022 aasta Harmet grupi käive ulatus üle 130 miljoni EUR.

Harmet on puidust moodulmajade ja ehitussoojakute projekteerimise, tootmise ning paigaldamisega tegelev ettevõte. Harmet gruppi kuuluvad ka metallkonstruktsioonide ja vannitoamoodulite tootmisega tegelevad ettevõtted. Harmeti peamised eksporditurud on Põhjamaad, aga ka UK, Holland, USA ja hiljuti lisandunud Ukraina. Harmeti kuues tehases töötab kokku 850 inimest, kelle abiga toodetakse iga kuu kuni 600 moodulit ehk 210 000 m² aastas. 

Harmet aitab paigaldada esimese nurgakivi Ukraina taastamisel - Ovrutši lasteaia. Harmet osales riigihankel, mille tulemusena peab ettevõte rekordkiirusel projekteerima, tootma ja ehitama 170 päevaga Ukrainasse mai keskpaigaks moodullasteaia. Kuna tegemist on moodullasteaiaga, siis 90% ehitustöödest teostatakse mitte sõjast räsitud Ukrainas, vaid hoopis Eestis Harmeti tehases. Harmeti tegevjuhi Alo Tamme sõnul on Ovrutši lasteaia projektis väljakutseks lühike valmimistähtaeg: „Harmetil on hea meel osaleda Eesti ja Ukraina jaoks märgilise tähtsusega projekti teostamisel ning asetada selliselt esimene nurgakivi Ukraina taastamisele." 

Views count
24 237

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.