IRONMAN Tallinn 2021

Kõik on võimalik!

MTÜ Sportlik Eesti korraldab taas Tallinnas rahvusvahelist triatlonifestivali, mille raames toimuvad IRONMAN Tallinn ja IRONMAN 70.3 Tallinn võistlused. Ükski suursündmus ei saa õnnestuda ilma vabatahtlike abita, seega kutsume kõiki liituma korraldusmeeskonnaga, et aidata kaasa paljude sportlaste unistuste täitumisele!

Põhitegevused toimuvad laupäeval, 7.augustil ja pühapäeval, 8.augustil, kuid mitmed valdkonnad alustavad tööd juba esmaspäeval, 2.augustil. Ootame abilisi alates 14. eluaastast, eelnev vabatahtliku töö kogemus või teadmised triatlonist on teretulnud, kuid mitte kohustuslikud. Ootame Sinult sõbralikkust, kohusetundlikkust ja positiivset meelt! Vabatahtliku tööle eelneb koolitus ja kohapeal toimub põhjalik instruktaaž.

IRONMAN triatlon ehk täispikk triatlon tähendab 3,8 km ujumist, 180 km rattadistantsi ja 42,2 km maratonijooksu (70.3 distants moodustab pool täispikast triatlonist). Mitmepäevase IRONMAN Tallinn 2021 triatlonifestivali ajakavva mahuvad veel SmileRun heategevusjooks ja IRONKIDS lastestardid.


Vaata 2020.a videot: https://www.youtube.com/watch?v=7Zb5x-OZ1Ao

Suurepärane seltskond, kvaliteetne vabatahtlike t-särk ja nokats, väärt kogemused – see ja palju muu ootab Sind augusti alguses Tallinnas!

vabatahtllik

REGISTREERU VABATAHTLIKUKS SIIN

töövari

Meie juure on võimalik näha ka telgitagust, kuidas ühte suurüritust korraldada. Kui soovid tulla meile töövarjuks, siis võta meiega ühendust vabatahtlik@trismile.ee

9k

1

SHARE

IRONMAN Tallinn

Ironman Tallinn

IRONMAN Tallinn võistlust korraldab MTÜ Sportlik Eesti, kellel on suur kogemuste pagas spordiürituste korraldamisel Eestis (sh. IRONMAN 70.3 Otepää, Tartu Triatlon, Gran Fondo Estonia jt.).

Me väärtustame vabatahtlike tööd ning püüame pakkuda igale abilisele talle jõukohast ja meelepärast tegevust, toetades teda ja innustades proovima midagi uut ja põnevat.

Usume, et iga inimene on eriline ning mitmekesistab meie suurt meeskonda.

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.