Job Offers

Siia saali oleme kokku kogunud kõikide tööandjate tööpakkumised. Kuna tööandjad ja ka nende poolt pakutavate ametikohtade nõuded on erinevad, siis oleme alaealistele sobivad tööpakkumised lisanud SIIA.

Kõik tööandjad on Suveks tööle messile välja tulnud selleks, et leida endale sobivaid töötajaid. See, et nad on siin messil olemas tähendab, et sul on reaalne võimalus kandideerides tööle saada.

Kui sul on tööandjatele küsimusi seoses nende poolt pakutavate töökohtadega, siis ära pelga tööandjatega suhelda - nad kõik siin on selleks, et leida omale nii-nii vajalikud abikäed. Kirjuta, helista või chati julgelt!

PS: Kui sa ei saa oma kirjale kohest vastust, siis palun pea meeles, et tööandja tegeleb arvatavasti nende töökohustuste täitmisega, mida ta sooviks hea meelega sulle teha anda. Palume olla kannatlikud ning kindlasti saad vastuse esimesel võimalusel. :)
 

No results

 

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
WE RECOMMEND WE RECOMMEND
Küsi siit