Tervis Spaa grupp

Väärtustame inimese tervist!

Tervis Spaa grupi töötajad on sõbralikud oma valdkonna professionaalid, kelle eesmärgiks on pakkuda häid elamusi meie klientidele. Koos meiega õpid hea klienditeeninduse põhimõtteid ning Sinust saab oma valdkonna professionaal. Praegu oleme küll suletud, kuid taasavamise korral on meie päevad taas täis rõõmsaid kliente, kellele soovime pakkuda lõõgastavat puhkust peale pikka ja keerulist talve. 

Ajal, mil klientide teenindamine on keeruline, kasutame ära hoopiski Tervise Paradiisi restorani renoveerimiseks. Uus restoran saab olema uhke rannavaatega, suure ja avara terrassiga. Kuna ehitame restorani eelnevast suuremaks, ootame enda meeskonda liituma alates juunikuust toitlustusvaldkonna töötajaid.  

Kui Su silma lööb särama õnnelik ja rahulolev klient, siis tule meile klienditeenindajaks. Kui Sulle pakub rahuolu teadmine, et kõik on korras ja puhas, siis tule puhastusteenindajaks. Kuna töötajaid otsime mitmetesse erinevatesse punktidesse, siis on võimalikud erinevad piirkonnad ja vahetused. Uuri meie erinevaid tööpakkumisi ning saada julgelt oma kandideerimissoov. 
 

1k

0

SHARE

Friendliness, honesty and professionalism

Töötajates hindame sõbralikkust, ausust ja professionaalsust. Oleme koostanud põhjalikud teenindusstandardid, mis aitavad Sind tööd alustades – tead täpselt, mida tööandja Sinult ootab. Tagasiside on objektiivne ning saad konkreetsed soovitused, kuidas oma tööd veel paremini teha. Kui oled kiire õppija ja hea suhtleja, on Sul alati võimalus edasi areneda, paljud meie juhid on alustanud klienditeenindaja või mõne muu ametikoha pealt. 

Sinu töötahte ja energia hoidmiseks pakume Sulle mitmeid soodustusi meie ettevõtete teenustest – saad soodsamalt sportida, et füüsiline keha vastu peaks, Sa võid külastada meie vabaajakeskust, et ka vaimne keha oleks terve. 
Vaimse tervise turgutamiseks korraldame traditsioonilisi ühisüritusi, mis pakuvad alati rõõmu ja lõbusat koosolemist kolleegidega. 

About Tervis SPA grupp

Tervis Spaa grupis tegutsevad Tervis ravispaahotell ja Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskus. 

Tervis on Eesti suurim ravispaa, mis on tegutsenud Pärnus juba ligi 50 aastat. Meie kolme tärniga hotellis  on 494 voodikohta. Pakume professionaalseid ravi-ja lõõgastusteenuseid, mõnusat sööki ja head meelelahutust. 

Tervise Paradiis on Pärnus liivaranna vahetus läheduses asuv neljatärnihotell koos Eesti suurima veekeskusega, hubase spaa ja moodsa ilukeskusega. Pakume suussulavad roogasid, hõrke kokteile ning kauneid vaateid meie erinevates restoranides ja baarides. Meelelahutuseks on meil kuue rajaga bowling`u – saal, rikkaliku varustusega jõusaal, privaatne ja hubane piljardiruum, aeroobikasaal ja 25-meetrine ujumissbassein.

Tervis SPA grupp opportunities

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above