Telli Toit

Liitu meie tiimiga!

Meile on tähtis, et meie töötajad on positiivsed, rõõmsad ja õnnelikud! Pakume töötajatele igakülgset personaalset tuge. Töötajatega suhtlemisel peame oluliseks ausust ja otsekohesust ehk avatud suhtlemist. See on meie jaoks oluline kuna tõstab töötamise efektiivsust ja aitab kaasa info igakülgsele liikumisele. Anname töötajatele tellimuste teenindamiseks kasutada tööauto, tööriided ja kõik vajalikud töövahendid.

www.tellitoit.ee– suurim ja populaarseim toidu tellimise veebileht Eestis. Tellitoit annab tööd Tallinnas, Tartus ja Pärnus ligi 100 inimesele.

Meie eesmärk on koos SINUGA pakkuda mugavat toidu kohale toomist ja parimat klienditeenindust!

töövari

Hea noor, tule töövarjupäevale ja vaata, milline on ühe toidukulleri argipäev (Pärnus ja Tartus)! Peaksid olema täisealine ning omama B-kategooria juhilube vähemalt 6-kuud :)
Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust anneli@tellitoit.ee

1k

0

SHARE

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.