Swappie

BUY SMART. NOT NEW.

Swappie on siin, et muuta maailma! Ilma naljata. Oleme Euroopa suurim nutitelefonide taastaja ja müüja. Loodussõbraliku alternatiivina uue seadme ostmisele, pakume parema hinnaga ja garantiiga taastatud nutitelefone. 

Swappie on ülikiire kasvuga startup, mille töötajatele avanevad pidevalt uued võimalused ettevõtte sees karjääri kiirendamiseks. Lisaks saavad töötajad osa ettevõtte edust tänu võimalusele välja teenida osalus (optsioonid) Swappies, mille väärtus kasvab koos ettevõtte väärtusega. 

Tööle põnevuse lisamiseks korraldame tihti erinevaid võistlusi ja jagame auhindu ning kiitust. Sündmusi ja kordaminekuid tähistame kontoris enamasti pizzaga. Ja nagu arvata võisid, on omadele Swappie telefonid müügil vägagi soodsalt!

Selleks, et jätkata maailma muutmist ja e-jäätmete vähendamist veel kiiremini, otsime oma Tallinna tiimi lisaks 200 töötajat 
 

Mis ühendab Swappie töötajaid

  • Oleme tiimimängijad
  • Õpime pidevalt uusi asju - seni kuni Apple laseb välja uusi iPhone, õpime meie neid parandama
  • Kasvavas ettevõttes on muutused normaalsus, mis ei löö meid rivist välja
  • Meile meeldib meie office vibe - muusika mängib, hea seltskond, tööpäev möödub vahel  liigagi kiiresti...
  • Oleme uhked selle üle, et saame oma tööga muuta keskkonda, kus elame - vähem loodusressursside tarbimist ja rohkem targalt taaskasutamist
  • Meie töökeeleks on inglise keel 

Mida Swappie teeb ülihästi:

  • Meil on koolitusprogramm, mis toetab individuaalselt igat töötajat
  • Igal töötajal on “Coach”, kes õpetab, juhendab, vestleb ja päriselt hoolib
  • Kõigil, kes soovivad, on võimalus kiiresti areneda ja juba esimese poole aasta jooksul karjääriredelil edasi liikuda

Swappiest lähemalt

Swappie on turvaline, tehnoloogial põhinev ning kliendile suunatud platvorm, mis elavdab nutiseadmete ringmajandust. Swappie ostab, taastab ning müüb professionaalselt hooldatud iPhone. Enne uue kasutajani jõudmist läbib iga seade 52-sammulise testimise.

Swappies töötab täna üle 600 inimese, enam kui 50 rahvusest. Tallinna tiim on ainuüksi selle aastaga kasvanud 135 inimeseni. Meid seob usk paremasse homsesse, teadmine, et see mida teeme on samal ajal kasulik nii meie klientidele kui ka keskkonnale.

Meile on tähtis ülim kvaliteet ja fookus kliendikogemusele. Swappie tiimiga töötame iga päev oma missioni elluviimise nimel - muudame taastatud seadmete kasutamise mainstreamiks. 

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above