Stora Enso Eesti AS

See on Sinu võimalus. Ühine meiega

Stora Enso on rahvusvaheline paberi-, pakkematerjali- ja metsatööstuse kontsern, mis on pühendunud innovatsioonile ning uutele lahendustele seoses taastuvate ja taaskasutatavate materjalidega. Ettevõttes töötab 28000 inimest üle maailma. Ettevõtte Eestis asuvad üksused on seotud puiduvarumise, töötlemise (Imavere ja Näpi saeveskid), pakenditootmise ning Stora Enso grupi ettevõtetele toetavate teenuste pakkumisega.

Meie saeveski on puhas ja kaasaegne. Kui sul peaks ka eelnev töökogemus puuduma, õpetame sulle mida ja kuidas teha. Lisaks töötasule maksame spordi- või massaažitoetust ning suurema osa sinu lõunasöögist maksame ka kinni. Pisipere lisandumisel pakume täiendavat sünnitoetust. Puhata saab aastas 28 päeva ja suurema osa suvel. Alates kolmandast aastast hakkad saama lisapuhkusepäevi, sest me väärtustame pikaajalisi töötajaid. Sind ootab ees sõbralik kollektiiv, ühised jõulupeod ja tähtpäevade tähistamised. Saad paindlikult planeerida oma eraelu, sest me töötame vahetustega. Kanname hoolt sinu tervise eest seda regulaarselt kontrollides ja gripi vastu vaktsineerides.

1k

0

SHARE

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above