Selver AS

Kui tööle, siis SELVERISSE!

Kuigi Selveris töötab palju usinaid ja toredaid inimesi, on meil alati ruumi värsketele kolleegidele. Selver on ettevõte, kus saab areneda täpselt nii palju, kui on soovi ja valmidust võtta vastutust. Eelistame oma töötajaid ka siis, kui tekib võimalus karjääriredelil tõusta. Meil on täna 72 kauplust ning üle 60 erineva ametikoha.

Pakume suurettevõte hüvesid, stabiilsust ja kindlustunnet, erinevaid koolitusi, ühisüritusi, soodustusi, toetusi. Meil on töötajatele loodud väga head sportimisvõimalused ning kultuuriürituste külastamise võimalus. Oma töötajatele hakkavad kehtima Partnerkaardi lisaboonuspunktid. Pakume veel sõbralikku ja meeldivat tööõhkkonda ning vahvaid kolleege, kes aitavad uuel inimesel töösse sisse elada.

kandideeri

Tutvu kõikide meie vabade töökohtadega siin - Tule meile tööle ja teeme koos kõige paremat poodi! (selver.ee)

7k

0

SHARE

Why us?

Heatujuline ja õnnelik töötaja on meie kõige suurem vara. Anname alati endast parima, et kõik meie töötajad tunneksid ennast meie juures hoituna ning ei peaks kunagi oma murega üksi olema. Oleme kindel tugi ning partner iga töötaja jaoks ning meie poole võivad kõik meie töötajad pöörduda, et saada tuge, mõistmist ning nõuandeid, kuidas ennast arendada ning kuidas kõige effektiivsemalt töösituatsioone lahendada.

Oleme uhked selle üle, kui hästi tunnevad meie inimesed ennast töösituatsioonis ning üheskoos vabal ajal.

Tule ning liitu Sinagi meie õnneliku kollektiiviga!

About us

Selver on Eesti kapitalil tegutsev juhtiv jaekett, mis tegutseb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri ketti kuulub 72 kauplust üle Eesti ja e-Selver. Meil töötab üle 3400 väga tubli erineva inimese. Tänu neile saame olla parim eestimaine kauplustekett, kus sisseostude tegemine on meeldiv ja sujuv.

Väärtustame laste tervist ja arengut, kuna lapsed on meie tulevik. Et lapsed saaksid mängida, olla rõõmsad ning hästi õppida, on oluline olla terve. Alates 2003. aastast kogume igal aastal heade klientide abiga raha Tallinna Lastehaiglale elutähtsate aparaatide muretsemiseks, samuti teistele Eesti erinevate linnade haiglate lasteosakondadele.

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.