Sangaste Mõis

Pärl Eestimaal

Ootame Sind oma kollektiivi suvehooajaks (juuni-august), kes Sa tahad pakkuda külastajatele positiivseid elamusi suursuguses Mõisas!

Tule ja saa osa suveelamusest meie juures!


Sina oled meie jaoks kõige olulisem ja võid olla kindel, et aitame Sul sisse elada ühisürituste ja vahvate kolleegide näol!

Tule ja saa töökogemus ka meie juures, siin ajaloo keskel, aga ometi tänapäevas!

töövari

Tegus noor, kes Sa oled oma elus sattunud valikute ette, mida edasi õppima minna! Tule meie juurde töövarju päevale! Saad kõrvalt vaadata ja piiluda erinevate ametite tagatubadesse. Oma soovist tulla meie meeskonna töövarjuks anna teada aadressil info@sangastemois.ee

988

0

SHARE

About Sangaste Mõis

Sangaste Mõis on Eestimaa pärl, mis on populaarne külastus- ja ürituskoht ka piiri taga elavatele inimestele! 
Praegu on külastajatele avatud loss ja ringtall ning muidugi suvine tallistiilis toitlustus, oma mõnusa menüüga.
Loss oma arvukate ruumide ja 22,5m kõrgusel oleva vaateplatvormiga on kõrgelt hinnatud külastajate seas, kus ruumides ringi jalutades ja pabergiidil ajalugu uurides võid kergesti sattuda ajarännakusse. Loomulikult ei tasu unustada, et loss on saanud populaarseks sündmuste korraldamise paigaks (pulmad, sünnipäevad, seminarid, ettevõtte suve- ja talvepäevad) ja sageli nädalavahetustel erinevateks üritusteks välja müüdud.
Ringtall avati külastajatele aastal 2019, kus asub üle 50 eksponaadi, mis kõik rääkimas Rukkikrahvist, tema elust ja panusest meie praegusesse aega ning loomulikult ka teistest suurtegijatest 19.sajandil. Tegemist on interaktiivse keskusega, kus julgelt käed-jalad külge.
Kuna Sangaste Mõis on küllaltki suur ja märkamatult võib veeta seal koguni terve päeva, siis oleme avanud ka tallistiilis toitlustuse, kus iga maitse leiab oma Sõbra!
 

Sangaste Mõis

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.