SA Virumaa Muuseumid

Ajalugu elab siin

SA Virumaa Muuseumidele kuulub 8 erinevat Lääne-Virumaa eriilmelist muuseumi, nendest toome välja kaks suuremat, kus saab silmaringi avardada ning seal töötades kogeda midagi ainulaadset. 

Palmse mõis üks Eesti suuremaid mõisakomplekse  pakub suurepärast võimalust töötamiseks kauni looduse, elava ajaloo ja rõõmsate töötajate keskel. Mõisas oli ja on palju erinevaid ameteid, kui soovid teada, mis elu mõisas elati ja kuidas nüüd toimetatakse, siis leiad just selle töö, mida unistada pole osanud.

Rakvere linnus hiilgab ajaloost läbi imbunud müüridega ning iga töötaja tunneb end seal kui keskaega tagasi eksinud rüütel või neid, kus on igapäev midagi erilist toimumas. Rakvere linnus, ümbrit-setud keskajast ja vahvatest loomadest ning särasilmsetest külastajatest, loob väärtusliku töökeskkonna. 
 

1k

0

SHARE

About us

Iga töötaja on meie muuseumides väga olulisel kohal, arvestame soovidega ja räägime läbi võimalused. Kui tekib mure või probleem, leiame koos alati lahenduse. Meie töötaja on meie kõige suurem väärtus, keda me hoiame. Koos arendame üksteist ning töötaja võib olla kindel, et temast hoolitakse ja teda kuulatakse. 
 
SA Virumaa Muuseumid on aastal 2002 loodud sihtasutus, mis on Kultuuriministeeriumi haldusalas. Sihtasutus haldab kaheksat Lääne-Virumaal asuvat objekti: Palmse mõis - vabaõhumuuseum, Rakvere linnus, Eesti Politseimuuseum, Rakvere Linnakodaniku Majamuuseum, Karepa Kalame talumuuseum, Toolse linnus, Altja kõrts ja võrgukuurid, Rehbinderi maja. 
 

Altja kõrts ja võrgukuurid

Eesti Politseimuuseum

Karepa Kalame talumuuseum

Palmse kõrts

Palmse mõis

Rakvere Linnakodaniku Majamuuseum

Rakvere linnus

Toolse linnus

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.