Roosta Holiday Village

Heade mõtete kohtumispaik!

Roosta Puhkeküla suur territoorium mahutab endasse väga palju erinevaid inimesi. Suve saabudes värbame enda kollektiivi juurde lisapersonali. Pakume noortele võimalust veeta suvi mere äärses suures puhkekeskuses, mis on täis lustlikke noori ja veel lõbusamaid kliente. Anname endast parima, et iga inimene saaks rakendada oma tugevaid külgi ja õppida töötama suures ning meeleolukas kollektiivis.

Meie töine elu on üles ehitatud graafiku alusel ning see annab võimaluse leida kõikidele sobilik tööaeg. Seega oleme suurepärane võimalus töötamiseks kõigile üle Eesti. Koha peal täidame kõhu ja tagame magamiskoha.
Iga uus töötaja saab vajaliku koolituse, et valitud ametikohal hästi hakkama saada.

10k

0

SHARE

Roosta Puhkeküla - kes me oleme

Roosta Puhkeküla

Roosta Puhkeküla on keskus, mis pakub aastaringselt väga erinevaid puhkevõimalusi ja teenuseid. Majutus, toitlustus, aktiivsed tegevused ja lõõgastusvõimalused on saadaval aastaringselt. Suvel lisanduvad aastaringsetele teenustele veel seikluspark ning surfiteenused.

Vaieldamatult kõige kiirem ja töisem aeg on suvi, mil meie küla täitub otsast lõpuni suvitajate ja suvepäevalistega. Aastaringne 25 näoline seltskond muutub suveks üle 50 inimesega kollektiiviks.

Roosta Puhkeküla - ainulaadne töökogemus

Roosta puhkeküla

Leiame, et rahul töötaja teeb oma tööd kõige efektiivsemalt.

Sestap kanname hoolt, et meie töötaja ei tunneks ennast ebakindlalt.

Teeme selgeks kõik tööks vajaminevad oskused ja oleme olemas küsimuste ning murede tekkimisel.

Ainuke, mida ootame töötajalt on julgus. Kõik muu on õpetatav ja õpitav.

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.