Projektiagentuur

Et Sinu ideest saaks lõpuni viidud projekt

Meie meeskond on väike, aga see-eest on igas ametis oma valdkonna hea asjatundja. Meie tiim kasvab igal aastal paari-kolme eksperdi võrra. Soovime aastaks 2025 olla tuntud ja tunnustatud projektiagentuur Eestis. Oleme olnud kaugtöö tegijad juba aastast 2018 ja leiame, et projekte juhtides on olulisem hästi valitud skoop, tähtaeg, lahendus, kui kindlatel kellaaegadel kontoris viibimine. Meie jaoks ei ole oluline, kus maailma otsas on üks või teine ekspert, oluline on töö kvaliteet.  

Pakume oma pikaajalistele ekspertidele erinevaid koolitusi ja meeldejäävaid sündmusi. Pakume meeldivad tööõhkkonda ning juhtimisstiili, mis ei ole mikrojuhtimisest küllastunud. Meie moto on elukestev õppimine, seetõttu saadame oma häid spetsialiste valdkonna koolitustele.  
 

566

0

SHARE

Come to our open-minded and creative team!

Õnnelik töötaja on iga ettevõtte olulisim vara, seetõttu hindame väga kõrgelt seda, et meie töötajad oleksid motiveeritud. Kui näeme, et keegi on pikemat aega liimist lahti, siis räägime ja leiame lahenduse ning pakume soovi korral puhkust või mängime ümber tööülesanded. Teame, et töötaja ei ole õnnelik, kui tööülesandeid on korraga liiga palju, need ei vasta tema võimetele vms. Selliseid olukordi püüame vältida. Anname alati võimaluse uuteks ja keerulisteks väljakutseteks, kuid töötaja ise otsustab, kas soovib selle ka vastu võtta. Hindame tiimiliikmete vahel avatud kommunikatsiooni ning aktiivset ja loomingulist meelt. Aktiivsus ei saa meie juures karistatud, vaid vastupidi, tunnustatud. 

Tule meie avatud meelega ja loomingulisse meeskonda!
 

About Projektiagentuur

Projektiagentuur OÜ alla tegutseb kolm kaubamärki: projektiagentuur.ee, sotsiaalmeediakalender.eu ja virtuaalassistent.ee. Projektiagentuur aitab igapäevaselt kaasa Eesti väikeettevõtete arengule ja kasvule. Meie portfellis on miljonikäibega ettevõtteid, aga ka tuntud ja tunnustatud MTÜ-sid. Meile meeldib aidata väiksemaid koosseise ja me ei pürgi suurettevõtete mängumaale. Valdkonniti oleme paljuski keskendunud just B2B äride arengule ja kasvule. 

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.