Nõva pood ja Mõisa kohvik

Nõva pood on väike maapood Läänemaal, kohe Nõva külas keskuses, mis müüb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupu. Kollektiiv on üsna väike, kuid see-eest äärmiselt kokkuhoidev. Meiega samas hoones asub ka Nõva Mõisa kohvik, mis on maalähedane kogupere söögikoht. Pakume kõhtu täitvaid koduseid roogasid, et ikka kõik maale puhkama sõitnud tühja kõhuga tagasi linna ei peaks tõttama. Oleme oma nelja tegutsemisaasta jooksul viinud ellu palju uusi arendusi ning muuseas ehitanud ka suvitajatele vägagi meeltmööda suure terrassi, kus suveõhtutel pärast rannas päevitamist ja meresuplust üks jahutav jook ning kosutav suutäis teha. Väärtustame oma töötajaid – heatujuline ning õnnelik töötaja on meie suurim vara! 

512

0

SHARE

A fun team is waiting for you

Pakume kaugemalt tulijatele tasuta majutust kohapeal ning vajadusel abistame transpordiga. Tööpäeva jooksul meie juures tühja kõhu pärast muretsema ei pea, sest Nõva Mõisa kohviku köök pakub tasuta toitlustust. Peale materiaalsete hüvede pakume väga sõbralikku ning meeldivat tööõhkkonda ning lõbusaid kolleege, kes teevad uuel inimesel töösse sisse elamise imelihtsaks. 

Anname endast parima, et töötajaid tunneksid end meie juures hästi ning hoituna. Oleme väike aga vägagi kokkuhoidev kollektiiv ning jagame üksteisega nii rõõme kui muresid – suuri ja väikeseid. 
Oma uued töötajaid võtame alati soojalt vastu ning õpetame kõik vajamineva kohapeal. Tule liitu Sinagi meie kokkuhoidva kollektiiviga! 
 

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.