Nordea Bank AB Eesti Filiaal

With us, you’ll never stop growing

Nordea Bank AB Eesti Filiaal kasvab kiiresti ning seetõttu on just praegu on väga hea ja põnev aeg meiega liituda. Sul on võimalus alustada oma karjääri suurimas Põhjamaade pangas omamata varasemat panganduse kogemust. Oluline on Sinu huvi ja tahtmine õppida. Me pakume Sulle täielikku väljaõpet ning edaspidi on Sul palju võimalusi professionaalseks arenguks nii Nordea Eestis kui ka teistes riikides. Meil on multikultuurne töökeskkond 30 erineva rahvuse esindajaga , Skandinaavia töökultuur koos heade töötingimustega. Me korraldame erinevaid ühisüritusi, toetame sportimist ning pakume ka tööandjapoolset tervisekindlustust.

 

4k

0

SHARE

Meie tegemised

Koostöö, omanikutunne, kirg ja julgus

Me otsime inimesi, kes jagavad Nordea väärtusi, milleks on koostöö, omanikutunne, kirg ja julgus. Meie jaoks on oluline avatus, usaldusväärsus, õppimise soov ja julgus võtta vastu uusi väljakutseid.

Kuna Nordea Eesti kasvab jõudsalt, siis on meil palju võimalusi arenguks. Meil on hea kaasaegne töökeskkond, korraldame erinevaid ühisüritusi, toetame sportimist, pakume kõikidele töötajatele täiendavat tervisekindlustust ning lisanädalat talvepuhkuseks alates teisest tööaastast.

Tutvu ka meie karjäärilehega - https://joinnordeaestonia.ee/

Nordea Bank AB Eesti Filiaalist

Nordea Eesti Filiaal

Nordea Eesti Filiaal kuulub Nordea Bank AB gruppi, mis on onon29 000 töötajaga Põhja-Euroopa suurim finantsinstitutsioon.

Eestist toetatakse Nordea Bank AB grupi Põhjamaade äriüksusi finants- ja kõnekeskuse teenuste ning rahapesu tõkestamise alal ning teenuseid pakutakse soome, rootsi, taani, norra ja inglise keeles.

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.