Müügimeistrite AS

Müügimeistrite AS on Eestis ja Lätis aastast 1996 tegutsev piirkonna suurim telefonimüügiettevõte, kelle kliendibaasist leiab enamiku oma valdkonna suurimatest ja tuntuimatest ettevõtetest. Sealhulgas meediakontsernide, finants- ja kindlustussektorite esindajaid, raamatukirjastajaid, toidulisandite müüjaid ja paljusid teisi. Teadmised telefonimüügi korraldamisest on tõenäoliselt parimad omas valdkonnas. Eestis töötab üle kahesaja inimese kokku üheteistkümnes erinevas linnas, paiknedes kõikjal linna parimas võimalikus asukohas, reeglina linnade keskpunktis. Töökorralduse professionaalsuse ehk oskusteabe parima võimaliku kvaliteedi tagab muuhulgas emaettevõtte üle kolmekümneaastane kogemus, olles Soome suurim ja tuntuim selle ala tegija ning meeskonna pikaajaline kogemus ja pühendumus.

Toodete ja teenuste aktiivne müük
Uute klientide leidmine
Kliendibaaside korrastamine ja täiendamine
Klienditeenindus, Turunduskampaanite toetus
 

1k

0

SHARE

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.