Multilingua Keelekeskus

Multilingua asutati 1994. aastal ja tänaseks on ta suurim keeltekool Eestis. Me õpetame 20 erinevat keelt. Meie professionaalidest keeleõpetajad on väga põneva taustaga inimesed.

Me õpetame nii avatud kursustel kui ettevõtetes, viime läbi erinevaid keeleõppe projekte, õpetame individuaalõppes ja minigruppides nii kontakttundides kui distantsõppes. Meie põhimõte on järjepidev õpetamine ja pidev õppimine. Keeleõppe kvaliteet on meie fookuses kogu aeg. Õpetajate koolitused, õpitoad, kursused toimuvad regulaarselt. Meil on tugev ja sõbralik meeskond, me hoiame kokku. Meie õppijad on meie keelekursustega väga rahul. Nad hindavad meie õpetajate kõrget asjatundlikkust ja sõbralikkust. Keeletundides valitseb sundimatu olek ja tihti saab nalja.

3k

0

SHARE

Multilingua - mõnus seltskond

Meie tegemised videopildis

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.