MTÜ Jututaja

Tule jututama ja muuda eakate päevad rõõmsamaks ja tegusamaks!

Jututaja on noor, kes kohtub kord nädalas eakaga, et koos toredalt aega veeta. Jututajaks olemine on imetore võimalus end ümbritsevatele inimestele rohkelt rõõmu tuua. Igal jututajal on kaaslaseks eakas, kellega koos rääkida ja jalutada aga ka näiteks raamatuid lugeda, poes käia, malet mängida või kasvõi musitseerida. Jututaja on see, kes loob eakale ja enesele mälestusi. Jututada saab ka telefonitsi!

Ootame oma seltskonda rõõmsameelseid ja hakkajaid noori vanuses 15-26. Kui oled vanem - pole midagi, võta ikka ühendust! Selleks, et teada saada, kas jututaja on just sulle, läbid sa intervjuu ja juhtumi lahendamise protsessi. Väga olulisel kohal on usaldusväärsus ja ausus. Läbitakse koolitus, mille sisuks on empaatiline suhtlemine, dementsus, vaimse tervise häired, esmaabi ja muu, millega töö käigus kokku puutuda võid.

Jututajad kohtuvad omavahel regulaarselt, et saaks teineteisele oma kogemusi jagada - nii õpitakse koos, et olla veelgi paremad jututajad.

Jututamine avardab tõepoolest silmaringi ja aitab olla empaatiline. Jututaja on see, kes ühendab põlvkondi.

931

0

SHARE

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.