Maxima

See, mis vaja

Kaubandus on valdkond, kus on maailmas kõige enam tööandjaid ja töötajaid. Eestis on kaubandus tööstuse järel suuruselt teine sektor ning Maxima meie koduriigi suurimate tööandjate seas. Töötajatele on ettevõttel motivatsioonipaketis erinevad soodustused. Igapäevane tasuta soe toit kaupluste töötajatele, tasuta gripivaktsineerimine, üritused kontoris. Ka on meil motivatsioonipaketis töötajate lapsed, kes näitavad koolis suurepäraseid õpitulemusi, neile on Maximas stipendiumiprogramm „Maximalist“.

Samuti oleme kolleegidega nii heas kui halvas. Märkame toredaid sündmuseid ja kui on juhtunud õnnetus, siis aitame. Samuti pakume sõidukompensatsiooni kaugemalt tööle tulijatele. Maximas töötamist on võimalik ühendada õpingute, lapse kasvatamise, perioodilise reisimise, huvialadele pühendumise ja tervisemuredega.

Tutvu kõikide vabade töökohtadega Maximas ning kandideeri siin 

3k

0

SHARE

Maxima - oleme uhked oma meeskonna üle!

Maxima teeb eriliseks selle 3700 töötajat. Pole just palju ettevõtteid, kus saaks öelda, et mul on üle-eestiliselt just nii palju kolleege. Maximas on väga head võimalused arenguks ja eneseteostamiseks. Tuues paremaks illustreerimiseks näiteid, siis jaeketi juhatuse liige Kristina Mustonen alustas Maximas näiteks ostuosakonna assistendina. Ka Sinu nimi võiks olla siin lugejatele näiteks 

Meid teeb rõõmsaks teadmine, et saame aidata. Aidata neid, kel seda kõige rohkem tarvis on. Aitame juba aastaid saate Kodutunne meeskonda kaubavalikuga, mis võiksid tuua kodutunnet sinna, kus see on ammu oodatud. Panustame Toidupanga tegemistesse toidu annetamisega. Meil on Inglipuu projekt, mille raames teeme koostööd sotsiaaltöötajatega, et tuua jõulurõõmu vähekindlustatud perede lastele täites koos heade inimestega väikeste inglite jõulusoove.

Maxima - meie tegemistest

Kas teadsite, et esimene Maxima nimeline kauplus avati heade mõtete linnas Tartus? Seda 2004. aastal 27. mail. Sel aastal täitub jaeketil 15 tegutsemisaasta, mille jooksul on ettevõte avanud 80 kauplust üle Eesti ja igapäevaselt külastab Maximat 170 000 ostjat.

  • Maxima tööpere moodustab 3700 kolleegi. Näiteks 133-l töötajal on rohkem kui 3 last. Valga XX Maxima kaupluses töötab Pille, kes on ema 10-le lapsele ja vanaema ühele
  • Vanuserühmades 18-35 ja 36-53 on võrdselt pea 1500 kolleegi
  • Vähenenud töövõimega kolleege on ettevõttes rohkem kui 440

Maxima tööpere kutsub Sind liituma!

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.