Kuressaare Haigla

Alati Teiega!

Kuressaare Haigla on ambulatoorseid ja statsionaarseid tervishoiuteenuseid osutav üldhaigla Saare maakonnas.
Missioon - Meie, Saaremaa inimestele tervisega seotud turvatunde kindlustamine.
Visioon – Olla mitmekülgseid, kõrgetasemelisi tervishoiuteenuseid osutav uuendusmeelne ja atraktiivne organisatsioon.

Väärtused:
Patsiendikesksus – Hoolitseme 34 000 saarlase tervise eest parimal võimalikul viisil. Väikese koha eeliseks on suurem personaalsus - puutume tihedamalt kokku ning patsiendid teavad meid ja meie tunneme paremini oma patsiente.

Hoolivus - Hoolime oma patsientidest, töökaaslastest ja iseendast. Et saaksime saarlasi hästi ravida, on oluline, et haigla ligi 400 töötajat oleksid särasilmsed ja tunneksid oma tööst rõõmu. Ainult see, kes on armastatud ja hoitud, saab teisi aidata ja toetada.

Koostöö - Meie töötajad on oma ala hinnatud ja armastatud spetsialistid. Oleme üksteist toetav meeskond, kes parima ravi saavutamiseks teeb koostööd nii arstidega väljaspool maja, kui patsiendi lähedastega.
Uuendusmeelsus - Oleme avatud uuendustele ja hoiame end kursis uusimate raviviisidega. Uus tehnoloogia, digilahendused ja kaugkanalid muudavad maailmatasemel ravi kättesaadavaks kõigile, sõltumata sellest, kas elad Londonis, Tallinnas või Kuressaares.

Oleme turvaline tööandja!

  • võimaldame osalist ja paindlikku tööaega 
  • maksame palka õigeaegselt 
  • väärtustame erialakoolitusi
  • tunnustame parimaid 
  • korraldame ühisüritusi

töövari

Ootame sind omale töövarjuks! Meie juuures saad aimu arsti, õe, hooldaja, juhi ja ka paljude teiste ametite igapäevaelust. Kui soovid tulla meile töövarjuks, siis anna oma soovist teada e-mailil lea.kalaus@saarehaigla.ee

542

0

SHARE

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.