Hotell Saaremaa

Üks mönus puhkus ootab sind Saaremaal!

Kuldse liivaga rannas, mida ümbritseb puhas ja puutumatu loodus, asub linnade mürast eemal Hotel Saaremaa nagu väike peidetud pärl.

Meie eelisteks on unikaalne, mugav ja kvaliteetne teenindus. Merekeskkond, saunad ja lõõgastavad hooldused meie spaakompleksis koos professionaalse personaliga pakuvad inimestele täiusliku puhkuse.
Meie juures on võimalik läbi viia ka erinevaid seminare ja üritusi. Restoranis on võimalik nautida värsketest toorainetest valmistatud kvaliteetseid ning maitsvaid roogasid. Hommikusöögisaalis pakutakse rikkalikku hommikusööki Rootsi lauas.

6k

0

SHARE

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.