Eesti Vabaõhumuuseum

Ajal on lugu

Värske õhk ja ilus loodus on hea vaheldus linnakärale.

Eesti Vabaõhumuuseumi suures pargis ja hoonetes jätkub küllaga tegevust ning selleks soovime Sinu abi-käsi, tubli vabatahtlik!
Meil on palju töid, mis abilisi vajaksid – anna teada oma hobidest ja varjatud annetest! Paljud meie täna-sed töötajad on muuseumis alustanud vabatahtlikuna ning jäänud meie juurde pikemaks kui algselt mõeldud.

Sõbralik ja heatujuline kolleeg on väärtus, kes on iga tööandja unistus. Hindame väga kolleege, kes taha-vad panustada muuseumitöösse.
Meil on pakkuda igale vabatahtlikule juhendaja, kes nõustab ja õpetab.

Eesti Vabaõhumuuseumi eesmärk on innustada ja õpetada inimesi väärtustama ja vastutustundlikult säili-tama maaehituspärandit ning hindama traditsioonilist elulaadi, samuti aidata kaasa Eesti muuseumide kogude säilitamisele ja digiteerimisele.
Me väärtustame koostööd ja lugupidamist üksteise vastu, seame kõrged eesmärgid ning teeme tööd südamega.
 
 

551

0

SHARE

Eesti Vabaõhumuuseumi tegemised

Meie tegemised pildis

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.