Eesti Pandipakend OÜ

Ilusat homset!

Liitudes Eesti Pandipakendi meeskonnaga ootavad sind :

  • Paindlik tööaeg
  • Ühisüritused
  • Spordikompensatsioon
  • Iga nädal tervislik amps

Ootame oma meeskonnaliikmetelt kohusetundlikkust ja abivalmidust.

706

0

SHARE

Look videos about us

More about Eesti Pandipakend

Eesti Pandipakend on 2005ndal aastal loodud ja Keskkonnaministeeriumi poolt akrediteeritud tootjavastutusorganisatsioon.

Meie ülesandeks on üle-eestiliselt korraldada pandiga joogipakendite kogumist ja taaskasutamist. Tegeleme vee, karastusjoogi, õlle ja lahja alkohoolse joogi plastik-, klaas- ja metallpakendite logistika, loendamise, sorteerimise ja taaskasutuseks ettevalmistamisega.

Eesti Pandipakendile on väljastatud jäätmeluba nr L.JÄ/330816.

Meie klientideks on 340 joogitootjat ja maaletoojat ning 800 pakendite tagastuskohta. Tavapäraselt töötab ettevõttes 40 inimest, kevad-suve perioodil suureneb töötajate arv 50-ni.

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.