•   |  Summer work 2021

Eesti Firmaspordi Liit MTÜ

www.firmasport.ee

Eesti Firmaspordi Liit MTÜ on aastast 2005 tegutsev üritusi korraldav organisatsioon, kelle fookus on suunatud just ettevõtetele spordi- ja meelelahutusürituste korraldamisel. Korraldame aastas üle 30 erineva suurema ja väiksema spordiürituse, kus osaleb aastas üle 100+ ettevõte ja üle 3000 inimese. 

Otsime enda üritustele appi tublisid ja aktiivseid tudengeid/praktikante/abituriente, kes soovivad saada häid ja praktilisi kogemusi ürituste korraldamise vallas ning soovivad kaasa rääkida kõikvõimalike detailsete küsimuste lahendamisel. Oleme väga nooruslik ja kiire reageerimisega kollektiiv ning arvestame kõigi abiliste soovide ja mõtetega, et üritusi paremini ja kvaliteetsemalt läbi viia.

Tööd saab teha kaugtöö vormis v.a ürituste toimumise ajal.

Kandideerimine ja lisainfo e-mailil info@firmasport.ee

Eesti Firmaspordi Liit korraldab aastas üle 30 erineva ürituse, teemakuud, üleskutset - millest võtab osa erinevatel üritustel 100 kuni 800 inimest üle kogu Eesti. Nagu ka meie nimi ütleb, siis eelkõige kaasame oma tegemistesse Eestis tegutsevaid ettevõtteid ning nende töötajaid, kuid meie üritustelt võtavad osa ka riigiasutused, haridusasutused ja muud organisatsioonid.

789

0

SHARE

Mõned pildid meie üritustest

Videos from our events

Suvel toimub Eesti ettevõtete suvemängud ehk Suvespartakiaad on väga meeleolukas üritus, kus kome päeva jooksul saab teha üle 20 erineva spordi- ja meelelahutusala. Osalejate arv jääb keskmiselt 400 - 600 inimese vahele, kuid rekordarvuks on olnud üle 750 inimese!

Toimub iga aasta Eesti erinevates suvituslinnades - Kuressaare, Haapsalu, Pärnu, Narva-Jõesuu, Kääriku, Viljandi, Võru jpm ilusad kohad Eestis.

Video from our winter event

Talispartakiaad toimub tradistioonide kohaselt igal aastal Otepääl ja Käärikul, kus 3 päeva mööduvad sportliku ja meelelahutuse tähe all! Alasid on kavas üle 20, et iga inimene leiaks endale midagi, kus kaasa lüüa.

Kui Eestis kimbutab lumevaene talv, siis Otepääl seda muret ei ole - lund leidub seal alati!

Osalejaid on 500 inimese ringis igal aastal.

Contact us

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.