Continuous Action MTÜ

World Full of Opportunities!

Continuous Action loob Sulle võimaluse saada uusi kogemusi osaledes meie rahvusvahelistes projektides. Loome erinevaid haridusprojekte ning toetame rahvusvahelist vabatahtlikku tööd üle-Euroopa.

Kas oled mõelnud kogeda midagi elumuutvat, teha vabatahtlikku tööd mõne unikaalse välisorganisatsiooni juures või kohalikult Eestis, õppida uusi kultuure ja laiendada oma tutvusringkonda? Meie võimalused on just Sulle!
Continuous Actioni toel on võimalus osaleda noortevahetustes, koolitustel & seminaridel ning teha vabatahtlikku tööd Eestis ja mõnes välisriigis. Kirjuta meile ja osale, sest maailm on täis võimalusi!

Erinevad vabatahtliku teenistuse võimalused

7k

0

SHARE

Continuous Action - värvikad kogemused ootavad sind!

Oleme uhked selle üle, et meie organisatsiooni kaudu on projektides osalenud nii paljud erineva valdkonna esindajad. Oma osalejatelt ootame huvi ja motivatsiooni projektide teema vastu, õpitahet uusi kogemusi saada ning valmisolekut värvikaid elamusi projektidest hiljem ka teistele jagada.

MTÜ Continuous Action eesmärk on elukestva õppe võimaldamine ja võrdsete võimaluste pakkumine erinevatele sihtgruppidele sõltumata soost, sotsiaalsest seisundist ja vanusest nii Eesti kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Organisatsioon on praktikabaasiks gümnasistidele Kogukonnapraktika raames tutvustamaks vabaühenduste tegevust ning üliõpilastele erialase praktika sooritamiseks.

Grab the opportunity and the whole experience!

Võimalus osaleda lühi- või pikaajalises vabatahtliku teenistuse projektis Eestis või välismaal. Vabatahtlikuks on võimalik minna noorel vanuses 18-30 aastat. Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid - koolitused, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt projekti eelarvele ja programmi Euroopa Solidaarsuskorpus rahastusreeglitele. Lisaks eelpoolnimetatule makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev. Soovitame väga alustada kohalikust ehk siseriiklikust vabatahtlikust teenistusest. 

Voluntary work

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.