AS Taalri Varahaldus

Otsime omanikujärelevalve tööst huvitatud üliõpilasi ja insenere

Otsime oma meeskonda hooajatöödeks omanikujärelevalve tööst huvitatud üliõpilasi ning ehitusalase kõrgharidusega või kutsetunnistusega insenere.

AS Taalri Varahaldus on pikaajaliste kogemustega omanikujärelevalve ettevõte. Teostame nii teehoiutööde omanikujärelevalvet, kui muu taristu ja üldehituse omanikujärelevalvet.

Meil töötab palju suurte kogemustega Insenere, kes on oma ala parimad asjatundjad.

Ootame meiega liituma ja põnevatest projektidest osa võtma omanikujärelevalve tööst huvitatud üliõpilasi hooajatöödeks (aprill-mai kuni september–oktoober).

Lisaks võtame tööle ka ehitusalase kõrgharidusega või kutsetunnistusega insenere. Võimalik töö töölepingu alusel või alltöövõtjana.

Huvi korral palun võtke ühendust e-posti teel: info@taaler.ee või telefonil 5048290 (Paul Saar).

803

0

SHARE

Our projects

More Expo showcases

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Employers

Hea noor tööotsija!

Tööandjate saalis saad tutvuda kõikide tööandjatega, kes pakuvad noortele võimalusi töötamiseks. Kui oled alaealine, siis vaata hoolikalt, kas tööpakkumine sobib ka sulle.

Kuidas leida sobiv töökuulutus ja kandideerida? Messi ajal tööandjate info kõigile nähtav ja messi külastaja ei pea ennast tööpakkumiste nägemiseks registreerima. Võta aega, et rahulikult tutvuda...

Enter

WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above