Minimum requirements: at least 6 characters long, letter, digit.

Not yet validInvalidToo shortToo commonWeakOkGoodExcellent

ConfirmMatchesDoes not match

At least 6 charactes, 1 letter and 1 digit, whitespace is not allowed.

Soojustame puhtalt looduslikult

Energiahinnad on pidevas tõusus, kuid keegi ei saa läbi ka energiata. Küll aga saame vähendada kulusid kütteenergiale. Tselluvilla energiatõhususest räägib asjaolu, et seda materjali kasutatakse edukalt külma vööndi passiivmajades. Tselluvill on parim ja lihtsaim lahendus, kui hoolite samaaegselt oma maja ja lähedaste tervisest ning soovite vähendada makseid soojusenergiale.

Soojustuse OÜ kasutab soojustamiseks Soome Termex OY ja Ekocell OY tselluvilla, mis sobib külma ning niiskesse kliimasse ja kaitseb kõigiti teie maja tervist. Tselluvill on läbiuuritud, turvaline ja pika traditsiooniga toode. Tselluvill on kõige vanem tööstuslikut valmistatud soojustus.

Paremini soojustades kulutad vähem. Küsi PAKKUMIST meilt! Meie soojustusteenindus on üleriigiline ja professionaalne, me võtame oma õlule sinu maja soojustamise.

Soojustusteenus uuele ja vanale majale

Meie soojustusteenus

1. Hetkel pakume ekstrateenust tasuta

Hetkel pakume soojustamisel extrateenust - objekti ülevaatamine ja konsultatsioon (20 min) - on uuele tellijale tasuta. Pakume abi ka soojustusvajaduse hindamisel. Seejärel esitame ehitise kõiki üksikosi sisaldava pakkumise.

2. Teeme ära soojustustööd

Soojustuse OÜ paigaldab majale tellitud soojustuse kokkulepitud ajal.

Paigaldame väljapaistvate omadustega tselluloosfiibrit Termex, millel on VTT (Riigi Tehniline Uurimiskeskus OY) sertifikaat.

Sina saad vabaltpuhutava tselluloossoojustuse nö “võtmed-kätte” teenusena ehk paigaldatuna.

Jätkusuutlik ehitus

Hingav ehitis

Hingav ehitis tagab parema siseõhu

Hingav ehitis laseb lisaks veeaurule läbi ka muid gaase nagu näiteks süsihappagaas. Siseõhu gaasilised saasteosakesed eemaldatakse läbi konstruktsioonides toimuva tasakaalustava õhuvahetuse välja. Soojustusmaterjali hingavust võib ära kasutada ka siseõhu niiskustaseme kontrollimisel. Suvel võib siseõhu niiskustase tunduda ebameeldivalt suur. Hingav materjal suudab endasse siduda ülemäärase niiskuse ja sellega vähendada ebamugavustunnet.

Tulekindel

Tulekindel

Termex-tselluvillale on kiustamisprotsessides lisatud põlemist takistavaid aineid, mis koos madala õhuläbilaskvusega aeglustavad tõhusalt tule edasipääsu soojustuses ja puitsõrestikes/toolvärgis. Tuleõnnetuse korral termex-tselluvill säilitab oma mahu, ilma kokku sulamata isegi väga kõrgete temperatuuride juures ja põleb aeglase hõõgumisena. Hõõgumiskiirus on samast klassist kui massiivpuidul ehk umbes 1-2 mm/min. Selline funktsionaalne tulekaitse jätab päästetöödeks piisavalt lisaaega. Kipsplaadi ja termex isolatsiooniga vooderdatud siseseinad vastavad kõige rangematele REI 60 klassifikatsiooni tulekaitse nõuetele.

Konstruktsioonide soojustamine

TSELLUVILLA PAIGALDUS LAEPEALSELE

Kuivpuiste on kõige sagedasem ja ökonoomsem paigaldusviis, mis sobib pööningutele ja põrandate alla. Väiksematel pööningutel ilma aluskarkassita, suurematel karkassi vahedesse, et soojustus ei nihkuks. Pärast paigaldust on teil ühtlane, ilma jätkukohtadeta, kõiki õõnsaid tühemikke täitev, torusid ja juhtmeid ümbritsev kohev isolatsioonikiht. Kihti ei ole vaja pealt kaitsta, materjal on hingav.

Tselluvatil ei maksa kõndida, nii kaotate oma soojustuse väärtused. Vajadusel ehitage käigurada.

Koguste arvutamisel tuleb arvestada kuiva villaikihi vajumisega u.10-15%, lisage see vajumismäär villamahu arvutuslikule kogusele. Vajumine ei ole halb omadus, see on seotud tselluvilla niiskusmahtuvusega.

Lisasoojustus tselluvillaga

Termexiga soojustatud kodu on hingav, looduslähedane ja mõnus

Kasutame alates 2011 aastast paigaldustöödel Soome Termex-Eriste OY sidusfirma Ekocell OY toodetavat tselluvilla, mille tootenimi on Termex.

Oleme Termex-Eriste OYga koostööd teinud pikka aega ja kinnitame, et Termex-vill on parimaid teadaolevaid tselluvillu maailmas.

Termex-tselluvill on ajalehepaberist, magneesiumsulfaadist ja boorhappest valmistatav puistevill.

Toodet võib kasutada soojustusmaterjalina katusealustel pindadel, seintes ja põrandates/vahelagedes, samuti lisasoojustusena palkseintes.

LOE LISAKS...

Tselluvilla kasutamine

Tselluvillaga sobib täita hoone pööninguid, vahelagesid, alttuulutatavaid põrandaid, seinu ja katuslagesid. Kasutuskohtade valik on piiramatu. Tselluvillaga saab soojustada ühtemoodi nii eramuid kui ka korruselamuid, kortermaju, büroosid, lasteaedu, koole, hotelle, haiglaid, tervisekeskusi, kiriklaid, maa- või palkmaju, kuhu puhas naturaalne soojustus sobib oma tervisele sõbraliku iseloomu ja paindliku paigaldustehnika tõttu. Tselluvillaga soojustamiseks on sobilikud on ka külmad viilhallid, tööstusangaarid, garaažid jpm.

Keskmise elamu kõigi majaosade soojustamiseks kulub 2 - 3 tööpäeva.

Oleme hoidnud tselluvilla paigaldushinnad madalad, et saaksite nautida naturaalse tselluvillaga soojustatud maja mugavusi.

Loe lisaks

Kontakts

+372 50 33 593
jyri@soojustus.ee
www.soojustus.ee/

Nurmevälja tee 10, 74114 Maardu, Harjumaa

EXPO FEED

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.