Minimum requirements: at least 6 characters long, letter, digit.

Not yet validInvalidToo shortToo commonSame as oldWeakOkGoodExcellent

MatchesDoes not match

At least 6 charactes, 1 letter and 1 digit, whitespace is not allowed.

Uretek Baltic | ВОССТАНОВЛЕНИЕ ФУНДАМЕНТОВ, УСИЛЕНИЕ ГРУНТОВ

URETEK is a group of specialist ground engineering contractors solving foundation and infrastructure soil problems within the repair construction industry. URETEK Contractors operate in over 50 countries worldwide and have successfully completed over 100,000 projects using the innovative geopolymer technology. Key market sectors where URETEK geopolymer technology has been applied include residential, commercial and public buildings, airport runways, industrial floor slabs, heritage buildings and major commuter roads, railways and other types of infrastructures.

22253

0

SHARE

Erasektor – eramajad ja korterelamud

Uretek stabiliseerib hooned ja loodib need uuesti, tehes seda kiiresti, kulusäästlikult ja ilma elanikke kuigivõrd häirimata.

Ureteki tehnoloogia tugevdab taldmike ja plaatvundamentide alust nõrka pinnast. Vajadusel saab vundamente ka tõsta. Pinnase paranedes jätkub sissepritse, et seinapraod sulguksid ning aknad ja uksed taas korralikult käima hakkaksid.

Tänu täpsele lasermõõtmisele saab enamiku projekte väljaspool hoonet teostada ning tavaliselt ei ole elanikel vajadust välja kolida. Tööd valmivad nädalate asemel ühe või kahe päevaga. Ureteki tehnoloogia on eesrindlik alternatiiv vaiamisele ja alustugedele.

Vaata lisaks!

Tööstus/Kaubandus

Ureteki erialaks on kiire pinnaseparandus ja alusplaatide tõstmine, mille käigus äriettevõtted saavad tavaliselt oma tegevusi ja klienditeenindust jätkata.

Kasutame kõigi töövõttude puhul samu üldisi samme, mis tagavad, et probleem saab õigesti tuvastatud. Projekti teostavad meie rangete nõuete kohaselt meie koolitatud insenerid, nii et tulemuseks on kvaliteetne lahendus.

Kõigis meie ettevõtmistes klientide vajadustele ja nõuetele kõrgeima prioriteedi andmine on ainus viis, kuidas me saame olla eelistatud lahenduste pakkuja ja arendada oma klientidega välja pikaajalised partnerlussuhted.

Vaata lisaks!

Taristud

URETEK’i lahendusi on kogu maailmas edukalt väga erinevatel taristuvundamentide remonditöödel, sealhulgas raudteede, lennujaamade, maanteede ja sadamate remontimisel kasutatud. Meil on ulatuslikud kogemused avaliku sektori projektidega. URETEK pakub olulisi eeliseid sellistele taristutele, mida ei saa tööde ajaks sulgeda – maanteedele, maandumisradadele, raudteedele. URETEK’i kiired ja mittehäirivad meetodid on end seal ideaalsete lahendustena tõestanud.

Vaata lisaks!

Sertifikaadid

URETEK’i lahendused ja tehnoloogiad on läbinud mitmete sõltumatute organisatsioonide katsed, nende hulgas Delfti Ülikool Hollandis, Dr.-Ing. Gaueri Instituut Saksamaal, Applied Research Associates Inc. USAs, Wyomingi Ülikool USAs, Padua Ülikool Itaalias, Turku Rakendusteaduste Ülikool Soomes, Newcastle’i Ülikool Austraalias ja Duisburgi Ülikool Saksamaal. Lisaks on need tehnoloogiad saanud sertifikaadid organisatsioonidelt Branz, Socotec, Studio Sperimentale Stradale ja TÜV.

Vaata lisaks!

Uretek Baltic Nurgakivis

URETEK Balticu esindaja seletab Nurgakivi saatejuhile järgmist:
* millest on vajumised enamasti tingitud;
* kuidas me pinnaseid parendame;
* mis tehnoloogiaid kasutame;
* mida meie töö endas hõlmab;
* mida see kliendi jaoks tähendab.

Korterelamu Tartus

Tartus tehtud töö videos on hästi näha, millised mured olid korterite seinte, koridoride põrandate ning maja välistreppidega.
Vajumise peamiseks põhjuseks selle objekti puhul oli maapinna tihendamise puudulikkus.

Kontakti

+3725065959
info@uretek.ee
www.uretek.ee

Pärnu mnt. 160F Tallinn, Estonia 11317

Similar Stands

Look more Expo Halls

Suosittelemme

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.