Minimum requirements: at least 6 characters long, letter, digit.

Not yet validInvalidToo shortToo commonSame as oldWeakOkGoodExcellent

MatchesDoes not match

At least 6 charactes, 1 letter and 1 digit, whitespace is not allowed.

Lämpöeristämme täysin luonnollisesti

Energiahinnat nousevat jatkuvasti, mutta kukaan ei pärjää ilman energiaa. Lämpöenergiakustannuksia voi kuitenkin vähentää. Selluvillan energiatehokkuudesta kertoo se, että sitä käytetään menestyksekkäästi kylmän vyöhykkeen passiivitaloissa. Selluvilla on paras ja yksinkertaisin ratkaisu, jos välitätte talonne ja läheistenne terveydestä ja haluatte vähentää lämpöenergiakustannuksia.

Soojustuse OÜ käyttää lämpöeristämiseen suomalaisen Termex OY:n ja Ekocell OY:n selluvillaa, mikä sopii kylmään ja kosteaan ilmastoon ja suojaa taloanne. Selluvilla on tutkittu ja turvallinen tuote, jolla on pitkät perinteet. Selluvilla on vanhin teollisesti valmistettu lämpöeriste.

Lämpöeristämällä paremmin kulutat vähemmän. Kysy TARJOUSTA meiltä! Lämmöneristyspalvelumme on maanlaajuinen ja ammattitaitoinen. Otamme harteillemme talosi lämmöneristyksen.

0

19k

1

0

SHARE

Lämmöneristyspalvelu uuteen ja vanhaan taloon

Lämmöneristyspalvelumme

1. Tarjoamme parhaillaan lisäpalvelua ilmaiseksi

Tällä hetkellä tarjoamme lämmöneristyksessä lisäpalvelua – kohteen tarkastaminen ja konsultaatio (20 min) on uudelle tilaajalle ilmaista. Tarjoamme apua myös lämmöneristystarpeen arvioinnissa. Sen jälkeen esitämme rakennuksen kaikki yksittäiset osat sisältävän tarjouksen.

2. Suoritamme lämmöneristystyöt

Soojustuse OÜ asentaa taloon tilatun lämmöneristyksen sovittuna aikana.

Asennamme erinomaista Termex-selluloosakuitua, jolla on VTT:n (Valtion tekninen tutkimuskeskus OY) sertifikaatti.

Saat selluloosalämmöneristyksen avaimet käteen -palveluna eli asennettuna.

Jätkusuutlik ehitus

Hingav ehitis

Hingav ehitis tagab parema siseõhu

Hingav ehitis laseb lisaks veeaurule läbi ka muid gaase nagu näiteks süsihappagaas. Siseõhu gaasilised saasteosakesed eemaldatakse läbi konstruktsioonides toimuva tasakaalustava õhuvahetuse välja. Soojustusmaterjali hingavust võib ära kasutada ka siseõhu niiskustaseme kontrollimisel. Suvel võib siseõhu niiskustase tunduda ebameeldivalt suur. Hingav materjal suudab endasse siduda ülemäärase niiskuse ja sellega vähendada ebamugavustunnet.

Tulekindel

Tulekindel

Termex-tselluvillale on kiustamisprotsessides lisatud põlemist takistavaid aineid, mis koos madala õhuläbilaskvusega aeglustavad tõhusalt tule edasipääsu soojustuses ja puitsõrestikes/toolvärgis. Tuleõnnetuse korral termex-tselluvill säilitab oma mahu, ilma kokku sulamata isegi väga kõrgete temperatuuride juures ja põleb aeglase hõõgumisena. Hõõgumiskiirus on samast klassist kui massiivpuidul ehk umbes 1-2 mm/min. Selline funktsionaalne tulekaitse jätab päästetöödeks piisavalt lisaaega. Kipsplaadi ja termex isolatsiooniga vooderdatud siseseinad vastavad kõige rangematele REI 60 klassifikatsiooni tulekaitse nõuetele.

Konstruktsioonide soojustamine

TSELLUVILLA PAIGALDUS LAEPEALSELE

Kuivpuiste on kõige sagedasem ja ökonoomsem paigaldusviis, mis sobib pööningutele ja põrandate alla. Väiksematel pööningutel ilma aluskarkassita, suurematel karkassi vahedesse, et soojustus ei nihkuks. Pärast paigaldust on teil ühtlane, ilma jätkukohtadeta, kõiki õõnsaid tühemikke täitev, torusid ja juhtmeid ümbritsev kohev isolatsioonikiht. Kihti ei ole vaja pealt kaitsta, materjal on hingav.

Tselluvatil ei maksa kõndida, nii kaotate oma soojustuse väärtused. Vajadusel ehitage käigurada.

Koguste arvutamisel tuleb arvestada kuiva villaikihi vajumisega u.10-15%, lisage see vajumismäär villamahu arvutuslikule kogusele. Vajumine ei ole halb omadus, see on seotud tselluvilla niiskusmahtuvusega.

Lisasoojustus tselluvillaga

Termexiga soojustatud kodu on hingav, looduslähedane ja mõnus

Kasutame alates 2011 aastast paigaldustöödel Soome Termex-Eriste OY sidusfirma Ekocell OY toodetavat tselluvilla, mille tootenimi on Termex.

Oleme Termex-Eriste OYga koostööd teinud pikka aega ja kinnitame, et Termex-vill on parimaid teadaolevaid tselluvillu maailmas.

Termex-tselluvill on ajalehepaberist, magneesiumsulfaadist ja boorhappest valmistatav puistevill.

Toodet võib kasutada soojustusmaterjalina katusealustel pindadel, seintes ja põrandates/vahelagedes, samuti lisasoojustusena palkseintes.

LOE LISAKS...

Tselluvilla kasutamine

Tselluvillaga sobib täita hoone pööninguid, vahelagesid, alttuulutatavaid põrandaid, seinu ja katuslagesid. Kasutuskohtade valik on piiramatu. Tselluvillaga saab soojustada ühtemoodi nii eramuid kui ka korruselamuid, kortermaju, büroosid, lasteaedu, koole, hotelle, haiglaid, tervisekeskusi, kiriklaid, maa- või palkmaju, kuhu puhas naturaalne soojustus sobib oma tervisele sõbraliku iseloomu ja paindliku paigaldustehnika tõttu. Tselluvillaga soojustamiseks on sobilikud on ka külmad viilhallid, tööstusangaarid, garaažid jpm.

Keskmise elamu kõigi majaosade soojustamiseks kulub 2 - 3 tööpäeva.

Oleme hoidnud tselluvilla paigaldushinnad madalad, et saaksite nautida naturaalse tselluvillaga soojustatud maja mugavusi.

Loe lisaks

Kontakti

+372 50 33 593
jyri@soojustus.ee
www.soojustus.ee/

Nurmevälja tee 10, 74114 Maardu, Harjumaa

Similar Stands

Look more Expo Halls

Suosittelemme

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above.