Minimum requirements: at least 6 characters long, letter, digit.

Not yet validInvalidToo shortToo commonSame as oldWeakOkGoodExcellent

MatchesDoes not match

At least 6 charactes, 1 letter and 1 digit, whitespace is not allowed.

Hind on ainult osa reisikindlustusest

Reisikindlustust tegema hakates on kõige olulisem meeles pidada, et kindlustust teed siiski enda heaolu meeles pidades. Seepärast ole enda vastu aus ja vaata hinnapakkumisest kaugemale. Pööra tähelepanu sellele, millised tingimused on tegelikult erinevate pakkumiste taga. Kindlustusseltside pakkumised, nii hinnad kui ka tingimused, võivad olla väga erinevad. Mure korral peab kindlustusest ka abi olema.

Loe lisaks!

Mida peaksid teadma reisile minnes pagasi kindlustamisest

Pagasikindlustus pakub kaitset pagasi hilinemise, kadumise, röövimise, varastamise, rikkumise ja kahjustumise korral. Kindlustuskaitse kehtib kogu reisi vältel, ka sihtkohas viibides. Pagasi kindlustamisele tasub mõelda kui oled minemas kas lennu-, laeva, bussi- või ka oma autoga reisile.

Loe lisaks!

Koolivaheajal perele reisikindlustuse tegemisel tea, mis on oluline

Kui kaua oodatud koolivaheaja puhkusereis perega hakkab lähenema, siis soovitame enne teele asumist vaadata üle reisikindlustuse vajadused. Reisikindlustus saad teha kohe, kui on teada reisile minevad inimesed, täpsed kuupäevad ja tehtud esimesed maksed piletite või majutuse eest. Kui jätta reisikindlustuse sõlmimine viimasele hetkele, siis võib tekkida olukord, kus kindlustusjuhtum saabub juba enne poliisi sõlmimist. Näiteks võib laps haigestuda vahetult enne reisi algust. Reisikindlustus ei kehti juhtumite osas, mis on juba toimunud. Tegemist peab olema alati ootamatu ja ettenägematu olukorraga.

Loe lisaks!

Kui reisil ei lähe kõik nii nagu oli plaanitud

Elu on täis üllatusi ja õnnetused võivad juhtuda meist igaühega, igal pool ja igal ajal. Parim, mis enda valmisolekuks teha saab, on kindlustada end ebameeldivate üllatuste eest. Õnnetusi ei saa küll ära hoida, kuid nende tagajärgede ja kaasnevate mõjudega on lihtsam toime tulla kui oled kindlustatud.

Loe lisaks!

Reisile kaasa ravikindlustuskaart ja reisikindlustus

Kas reisile minnes piisab ainult ravikindlustuskaardist? Kas reisikindlustust on siis juurde vaja? Millises olukorras on abiks ravikindlustuskaart ja millal reisikindlustus?

Loe lisaks!

Contact

info@iizi.ee
www.iizi.ee

Pärnu maantee 158/1

Similar Stands

Look more Expo Halls

RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.