Minimum requirements: at least 6 characters long, letter, digit.

Not yet validInvalidToo shortToo commonWeakOkGoodExcellent

ConfirmMatchesDoes not match

At least 6 charactes, 1 letter and 1 digit, whitespace is not allowed.

Stream from Kids and Family 2017

Child and Family 2017 live broadcasts are divided into two video streams. So everyone finds the right track for themselves.

We have distributed the exhibition fair with interviews and shows and the lecture room in separate streams.

Enter our audience and receive live streaming.

3. september stream from Expo

10.30 Lasteklubi Väike Päike hommikuvirgutus koos lastega
11.00 Elsa koos sõpradega laval
11.30 Lenne moeshow
12.00 NUKU teater esitleb "Krõlli" räpp
12.30 Semper tuubitoitude korjamise võistlus
12.40 tantsuklubi KOIT
13.00 OMA Tsirkus akrobaatikashow
13.30 Lenne moeshow
14.00 Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia Demoshow
14.30 Dancing for birth-rasedate ja emme-beebi tantsu demoshow
15.00 Budopunkt võitluskunstide Demoshow
15.30 tantsuklubi Master tantsugruppide tutvustus
16.00 Lenne moeshow
16.30 Lõpetamine

3. september lecture and cinema stream

11.00

Marita Ilmoja, Pelgulinna Sünnitusmaja.
Rasedusaegsed ja sünnitusjärgsed õigused, seadusandlus.

12.00

Dr. Reet Raukas, lastearst.
Hooajalised haigused ja nende ravi ning profülaktika

13.00

Kadri Englas, füsioterapeut.
Mänguasjad lapse esimesel eluaastal - mis on hea, mis mitte

14.00

Auli Andersalu-Targo, Perekeskus Sina ja Mina.
Lapsevanemaks olemise oskused on õpitavad ja nende kasutamine muudab pereelu mõnusaks

15.00

Ida-Tallinna keskhaigla ja Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus.
Digilugu

15.30

Bestfilm esitleb "Urfin" lastekino vene keeles

2. september expo video

10.30 Eesti Tantsuagentuur Avashow
11.00 Lasteklubi Väike Päike hommikuvõimlemine koos lastega
11.15 Tantsuklubi KOIT
11.30 Elsa sõpradega laval
12.00 Lenne moeshow
12.30 Siki Tantsustuudio
13.00 Moeshow Ilusa Hetke Kleidid lapseootel emadele
13.30 Avant Tantsuagentuur
14.00 Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia Demoshow
14.30 Lenne moeshow
15.00 NUKU teater esitleb "Pollyanna" rõõmulaul
15.30 Tuulekodu plaadiesitlus
16.00 Lenne moeshow

2. september lecture videostream

11.00

Kadri Viirand,
"Lapsekandmine ja beebi lähedusvajadus"

12.00

Dr. Gabor Szirko, Ida-Tallinna keskhaigla,
"Emakakaelavähi ja rinnavähi teavitusest"

13.00

Ellyt Talv, My Snack, ,
"Suhkrusõltuvus ja vahepalade olulisus"

14.00

Kiia Paal, Pehme Sünni kool,
"Ka valu ja hirmuvaba sünnitus on võimalik"

14.30

Marilyn Jurman, Blogija,
"Jooga ja meditatsioon"

15.00

Katri Ristal, e-kursuse MINU TEINE SÜDA autor, personaaltreener,
"Alumise südame tantsud"

15.30

Bestfilm esitleb lastekino eesti keeles
"Veealune maailm"

Program


Saturday, 2. september

Sunday, 3. september

Contact

info@lapsjapere.ee
www.lapsjapere.ee

Paldiski maantee 104b, Tallinn

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.