Minimum requirements: at least 6 characters long, letter, digit.

Not yet validInvalidToo shortToo commonSame as oldWeakOkGoodExcellent

MatchesDoes not match

At least 6 charactes, 1 letter and 1 digit, whitespace is not allowed.

Stream from Kids and Family 2017

Child and Family 2017 live broadcasts are divided into two video streams. So everyone finds the right track for themselves.

We have distributed the exhibition fair with interviews and shows and the lecture room in separate streams.

Enter our audience and receive live streaming.

0

5k

0

0

SHARE

3. september stream from Expo

10.30Lasteklubi Väike Päike hommikuvirgutus koos lastega
11.00Elsa koos sõpradega laval
11.30Lenne moeshow
12.00NUKU teater esitleb "Krõlli" räpp
12.30Semper tuubitoitude korjamise võistlus
12.40tantsuklubi KOIT
13.00OMA Tsirkus akrobaatikashow
13.30Lenne moeshow
14.00Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia Demoshow
14.30

Dancing for birth-rasedate ja emme-beebi tantsu demoshow

15.00Budopunkt võitluskunstide Demoshow
15.30tantsuklubi Master tantsugruppide tutvustus
16.00Lenne moeshow
16.30Lõpetamine

3. september lecture and cinema stream

11.00

Marita Ilmoja, Pelgulinna Sünnitusmaja.
Rasedusaegsed ja sünnitusjärgsed õigused, seadusandlus.

12.00

Dr. Reet Raukas, lastearst.
Hooajalised haigused ja nende ravi ning profülaktika

13.00

Kadri Englas, füsioterapeut.
Mänguasjad lapse esimesel eluaastal - mis on hea, mis mitte

14.00

Auli Andersalu-Targo, Perekeskus Sina ja Mina.
Lapsevanemaks olemise oskused on õpitavad ja nende kasutamine muudab pereelu mõnusaks

15.00

Ida-Tallinna keskhaigla ja Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus.
Digilugu

15.30

Bestfilm esitleb "Urfin" lastekino vene keeles

2. september expo video

10.30Eesti Tantsuagentuur Avashow
11.00Lasteklubi Väike Päike hommikuvõimlemine koos lastega
11.15Tantsuklubi KOIT
11.30Elsa sõpradega laval
12.00Lenne moeshow
12.30Siki Tantsustuudio
13.00Moeshow Ilusa Hetke Kleidid lapseootel emadele
13.30Avant Tantsuagentuur
14.00Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia Demoshow
14.30Lenne moeshow
15.00NUKU teater esitleb "Pollyanna" rõõmulaul
15.30Tuulekodu plaadiesitlus
16.00Lenne moeshow

2. september lecture videostream

11.00

Kadri Viirand,
"Lapsekandmine ja beebi lähedusvajadus"

12.00

Dr. Gabor Szirko, Ida-Tallinna keskhaigla,
"Emakakaelavähi ja rinnavähi teavitusest"

13.00

Ellyt Talv, My Snack, ,
"Suhkrusõltuvus ja vahepalade olulisus"

14.00

Kiia Paal, Pehme Sünni kool,
"Ka valu ja hirmuvaba sünnitus on võimalik"

14.30

Marilyn Jurman, Blogija,
"Jooga ja meditatsioon"

15.00

Katri Ristal, e-kursuse MINU TEINE SÜDA autor, personaaltreener,
"Alumise südame tantsud"

15.30

Bestfilm esitleb lastekino eesti keeles
"Veealune maailm"

Program


Saturday, 2. september

Sunday, 3. september

Contact

info@lapsjapere.ee
www.lapsjapere.ee

Paldiski maantee 104b, Tallinn

Similar Stands

Look more Expo Halls

RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above or leave us a quick Facebook message using the button below.