1 Estpanel /

Estpanel

Tervislik kodu põlvkondadele

ESTPANEL OÜ on 2002. aastal loodud ettevõte, mis tegeleb puitmajade ja -toodete projekteerimise, tootmise ja paigaldusega.

Oluliseks peame oma töös kliendikesksust, kohusetundlikkust, täpsust ja kvaliteeti. Meie ettevõte on pälvinud Krediidiinfo AS-i poolt välja antava Eduka Eesti Ettevõtte tunnistuse reitinguga AA ehk väga hea.*

Meie Märjamaa lähedal asuvas 3500 m2 tootmisbaasis toodame kahe erineva konstruktsioonilisi puitehitisi.

Meie klientideks on nii eratellijad kui ka edasimüüjad.

Pakume laia tootevalikut, alates lihtsatest üheruumilistest aiamajadest kuni mitmekorruseliste keeruka arhitektuurse lahendusega elumajadeni. Lisaks kuurid, garaazid, aiapaviljonid ning aeda sobivad puittooted nagu liivakastid, piirdeaiad, väravad, lillerestid, koerakuudid.

Meie eesmärgiks on individuaalne lähenemine. Olgu siis sooviks väike aiamaja, individuaalelamu või siis edasimüügiks sobilik tooteseeria. Leiame igale kliendile sobivaima ja isikupäraseima lahenduse.

Väga suur osa meie toodangust läheb eksporti, mis moodustub ~90 % kogukäibest. Põhilised eksportriigid on Saksamaa, Prantsusmaa, Rootsi ja Taani.

Estpanel OÜ on 100 % Eesti kapitalil põhinev erafirma.

18948

0

SHARE

Freesprussmajad

Freesprussmaja karkassi ehituspõhimõte on lihtne: freesitud seinaprussid laotakse üksteise peale ja ühendatakse majanurkades seotisega ehk tapiga. Üldkujult on freesprussmaja enamasti ristkülikulise põhjaplaaniga, harvem L kujuline või kaheksa ja kuusnurkne. Freesprussmaju toodame kõrgekvaliteedilisest kuivatatud männi- või kuusepuust, prussi paksustega: 44, 55, 70 või 90 mm. Maja komplekti kuuluvad kõik vajalikud puitdetailid (seinad, talad, põranda- ja laelauad, liistud) ning uksed ja aknad. Freesprussmaju on võimalik ka soojustada.

Toodete valik:

 • Aiamajad
 • Suvemajad
 • Saunamajad
 • Elumajad
 • Paviljonid
 • Kuurid/garaažid

Elementmajad

Puitelementmaja on tehases valmistatud puitkarkass-seinaelementidest kiiresti kokkumonteeritav hoone, millel arhidektuursed piirangud praktiliselt puuduvad . Tavaliselt on seinaelemendid suuremõõtmelised, kraanaga paigaldatavad, kuid pakume ka väikestest standartsetest elementidest koostatavaid maju , mida on võimalik paigaldada käsitsi. Puitelementmajad võivad olla väga erineva konstruktsiooniga .Konstruktsioon sõltub siis hoone kasutusotstarbest ja peab kindlasti vastama kohalike ehitusnõuetele. Konstruktsiooni valiku aitavad Teil teha meie projekteerijad. Pakume ka konstruktsiooni, kus kõik kasutatavad materjalid on looduslikud. Puitelementmajade viimistlusvõimalused on piiritud . Nii sise - kui välisviimistluses võib kasutada kõikvõimalikke plaatmaterjale, värvitud pindu jne , kuid enim levinud on siiski puitvooderdis. Puitelementmajade elementide valmidusaste ja kompleksus on eelnevalt kokkulepitavad .Tavaliselt tarnime elemendid viimistletutena ning komplekteerime majaga kaasa kõik vajalikud konstruktsioonmaterjalid.

ESTPANEL OÜ toodab elementmaju erinevate vajaduste tarvis.

Toodete valik:

 • Individuaalelamud

 • Suvemajad

 • Aiamajad

 • Kuurid ja garaazid

 • Paviljonid

Contact

(+372) 6554 449
info@estpanel.ee
www.estpanel.ee/

Kontor: Asula 3, Tallinn, Eesti

Similar Stands

Look more Expo Halls

RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above.